30 июня 2023

16:20
Мова йде про плани компанії "Нібулон" збудувати в Ізмаїлі зерновий термінал потужністю до 118 тисяч тон. Це будуть робити за інвестиції з Данії.
16:29
Насильственная смена власти (революция, военный переворот) определяется способностью захвативших рычаги управления страной удерживать их длительное время. А вот о неудачном вооруженном восстании (бунте, мятеже) можно судить по жестокости его подавления.
15:56
СБУ завершила досудове розслідування щодо агента фсб, який збирав розвіддані про нові підрозділи Сил оборони в Одеській та Миколаївській областях.
15:33
Вже з завтрашнього дня, 1 липня, в Одесі та ще 32 містах, а також для залізниці, встановлюються нові тарифи на водопостачання. Вода для людей дорожчає.
15:22
Острів Зміїний був захоплений росіянами у перший день війни і став єдиною територією Одеської області, яка була окупована.
14:53
Уряд США розглядає можливість надання Україні касетних боєприпасів до артилерії та ракетних установок, причому вже у наступному місяці.
12:55
30 червня був озвучений заклик лідерів держав Євросоюзу про продовження терміну дії "зернового коридору" з морських портів Одеської області.
13:01
Габаритні розміри смартфонів не завжди відповідають вимогам та уподобанням користувача. Під деякі завдання найкраще вибрати та купити планшет, адже у нього збільшений екран та підвищений функціонал. З його допомогою можна активувати домашні розваги, працювати, навчатися, а також переглядати улюблені серіали та фільми.
12:04
Стало відомо, що в Одесі зносять відому пам'ятку архітектури - занедбаний та напівзруйнований вже багато років пологовий будинок біля парку Шевченка.
10:56
Компанія "Нібулон" здійснила унікальну операцію з перевезення чотирьох буксирів з району Миколаєва до Ізмаїлу сухопутним шляхом.
09:52
У міністерстві оборони України розповіли про перебіг контрнаступальних дій ЗСУ за останню добу.
09:50
В ніч на 30 червня росіяни атакували південні регіони України дронами-камікадзе.
08:52
Інформуємо про головні події на фронті станом на ранок 30 червня за офіційними даними Генштабу ЗСУ.