26 июня 2023

14:33
Генсек НАТО Йєнс Столтенберг заявив, що ядерний шантаж з боку росії не досягне мети. Однак, це не гарантує від того, що росія таки зможе вчинити ядерний теракт чи застосує тактичну ядерну зброю.
15:08
Внаслідок нічної грози виявилися знеструмленими 43 населених пункти в Одеській області, особливо постраждали Одеський та Ізмаїльський райони.
13:58
«Українське Дунайське пароплавство» (УДП) перегнало з Одеси до Кілії плавкран СПК-1/35 вантажопідйомністю 35 тонн, який було повернуто з незаконної оренди.
13:45
Истинная причина неудавшегося мятежа наемников до сих пор не известна. Не думаю, что мы о ней узнаем в ближайшее время. А вот методы его подавления и наступившие последствия вполне ясны и понятны даже ёжику в подмосковном лесу.
13:38
Одеська обласна військова адміністрація дала інформацію про наслідки нічного російського повітряного удару ракетами та дронами по Одеській області.
12:55
Українські спецслужби зірвали вже дві спроби російських спецслужб розвідати оборону Південноукраїнської АЕС.
12:51
Издание "Фонтанка" 24 июня сообщило, что при обыске в отеле "Трезини" в Санкт-Петербурге, который считается офисом Евгения Пригожина нашли оружие, слитки золота, сумки с долларами, фальшивые паспорта, "уйму белого порошка и двойника".
12:48
Один з топ-посадовців "Укрзалізниці" висловив думку про можливість закриття деяких непрацюючих чи малодіяльних станцій, на яких 5 і більше років немає вантажної роботи.
11:38
В ніч на 26 червня відбувся черговий повітряний удар росіян ракетами і дронами, який прийшовся на Одеську область.
12:27
Повідомляємо про головні події на фронтах за офіційною інформацією Генштабу ЗСУ станом на ранок 26 червня.