5 июня 2023

16:12
Морські дунайські порти на півдні Одеської області Рені, Ізмаїл та Усть-Дунайськ у травні 2023 року обробили понад 3 млн тонн вантажів, що є абсолютним рекордом місячної перевалки для портів цього регіону. Про це свідчать оперативні дані ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ).
16:02
Суд за позовом прокуратури повернув у власть територіальної громади 2 гектари землі в Одесі в районі миса Великий Фонтан, яку планували забудувати багатоповерхівками.
15:54
За травень 2023 року "Укрзалізниця" перевезла майже на 20% більше вантажів, ніж це було у травні 2022 року.
21:33
Наверняка вы хотите получить хорошие результаты от своего сайта, не так ли? Чтобы добиться хорошего органического позиционирования в поиске Google, есть несколько методов, которые вместе известны как SEO (поисковая оптимизация). Но что такое техника SEO и как ее использовать, чтобы улучшить поисковое продвижение сайтов?
15:47
Знешкоджено «легендовану» групу агентів фсб, які шпигували за «центрами прийняття рішень» у трьох регіонах України.
13:34
Через ремонт колій Укрзалізниця змінює розклад та маршрути пасажирських поїздів на лінії від Івано-Франківська і Коломиї до Яремче і Рахова.
13:23
Оперативна обстановка: травень і початок червня 2023. Ми трохи зосередилися на деталях та не робили загальних оглядів подій війни росії проти українського народу. А за травень і перші дні червня відбулося дуже багато важливого, що загалом показує нам про стратегічний перелом у ході війни на користь України. Про все по порядку.
13:39
Российские бойцы, воюющие на территории Белгородской области россии, использовали четыре бронемашины с усиленной противоминной защитой класса MRAP, предоставленные Украине Соединенными Штатами и Польшей, один шведский одноразовый ручной противотанковый гранатомёт AT-4, а также несколько бельгийских (FN SCAR) и чешских (CZ Bren) винтовок.
21:52
Повідомляємо про головні події на фронті за офіційними даними Генштабу ЗСУ на ранок 5 червня.