23 июня 2023

22:40
После Харьковского наступления мы настолько уверовали во всемугущество ВСУ, что освобождение Херсона встретили с некоторым разочарованием из-за отсутствия бередящих душу эмоций. Мало кто в те дни думал, что осторожная тактика "выдавливания противника" сберегла тысячи жизней украинских военных."
15:23
Скандал навколо воєнкома Одеської області Євгена Борисова набирає обертів. З одного боку, командування ОК "Південь" заявляє про те, що він цілком законно під час війни виїзжав до Іспанії, де його родина під час війни придбала дорогу нерухомість. З іншого боку, керівництво партії влади ініціює парламентське розслідування.
14:57
Молдова має намір з 1 липня підвищити тарифи на транзитні залізничні перевезення. Це важливо для транспортування вантажів до українських портів Рені та Ізмаїл на півдні Одеської області та до молдавського порту Джурджулешти.
14:35
18 липня спливає черговий термін дії "зернових угод" щодо судноплавства з морських портів Одеської області. МЗС України прогнозує, що після цієї дати росія вийде з цих угод, до яких вона була примушена рік тому.
13:01
В порту Ізмаїл вже обробили 9 мільйонів тон вантажів за піврок, і це трохи більше, ніж було за весь 2022 рік.
13:15
Вдень 23 червня деякі райони Одеси залишилися без водопостачання.
12:50
Сьогодні збереться екстрене засідання Радбезу ООН, на якому обговорять тему можливого російського теракту на Запорізькій АЕС.
12:30
23 червня на сесії Одеської обласной ради стало відомо про двох нових депутатів - замість одного, що склав мандат та замість одного померлого.
12:08
23 червня стало відомо про деталі 11-го пакету антиросійських санкцій Європейського Союзу.
12:00
"Укрзалізниця" отримає інвестиції від ЄС на розвиток транскордонної інфраструктури.
09:59
В ніч на 23 червня росіяни знову завдали ракетного удару по Україні - повітряні цілі були в Одеській області, але основні сили окупанти кинули на Хмельницьку область.
08:46
Інформуємо про головні події на фронті на ранок 23 червня за офіційними даними Генштабу ЗСУ.