27 июня 2023

14:25
Ходят слухи, что настоящее имя путинского оленевода, не Сергей, а Кужугет. Просто при оформлении паспорта имя и отчество поменяли местами для благозвучности...
19:08
Згідно з заявою британського міеістра оборони, протягом червня Україна звільнила більше території, ніж за всю зиму і весну окупувала росія.
19:02
 Штормове попередження оголошено в Одесі та області, оскільки завтра 28 червня очікується гроза.
18:56
Один з топ-посадовців "Укрзалізниці" заявив, що лібералізація тяги, тобто допуск роботи приватних магістрал них локомотивів, не буде сприяти покращенню залізничних перевезнь.
14:36
На 32 году после распада СССР украинские и российские СМИ продолжают освещать новости из-за рубежа "по-советски", используя не первоисточники в западной прессе, а их пересказ. Неужели сложно перевести "первородный текст", не препариуя его какими либо измышлениями? Новости нельзя смешивать с аналитикой - читатель должен ознакомиться с материалом, сделать свои собственные выводы, а уже потом сравнить свое мнение с чужими выводами.
14:16
Німецький збройний концерн Rheinmetall передасть в Україну 14 основних бойових танків Leopard 2A4 від імені уряду Нідерландів.
13:55
Через ремонт залізничного переїзду буде частково обмежений рух автотрасою М15 Одеса - Рені в районі Ізмаїлу, а також деякими вулицями самого міста Ізмаїл протягом майже трьох днів.
13:31
СБУ викрила високопосадовця Одеської ОВА, який вкрав понад 7 млн грн на будівництві селищних лікарень.
13:22
У 2024 році у трьох великих портах - Одесі, Чорноморську та Ізмаїлі почнуть діяти концесії.
13:09
Представники країн "Великої Сімки", Євросоюзу, а також Туреччини, Індії, Бразилії, Саудівської Аравії та Південної Африки провели конференцію в столиці Данії щодо підготовки мирного самміту на українських умовах.
10:02
Після того, як українське військове керівництво у особі очільника ГУР Міноборони Кирила Буданова оприлюднило інформацію про мінування росіянами Запорізької АЕС, у США офіційно заявляють, що поки що загрози російського ядерного теракту немає.
09:50
Держава планує збільшити можливості з перевалки вантажів у портах Одеської області на Дунаї до 30 мільйонів тон на рік - і це цілком реальна задача.
09:21
Інформуємо про основні події на фронті за останню добу станом на ранок 27 червня за офіційними даними Генштабу ЗСУ.