14 февраля 2023

23:10
Судячи з планів керівництва "Укрзалізниці", відновлена лінія на півдні Одеської області від станції Березино до Молдови все ще не виконує вантажних перевезень.
23:02
В Верховной Раде Украины зарегистрирован законопроект об отмене празднования 8 марта, 1 мая и 9 мая. Законопроект опубликован на сайте Верховной рады.
16:20
14 лютого росіяни намагаються відволікти українську ППО.
16:25
Керівництво НАТО вважає, що росія все ще має плани нападу на Одесу, в тому числі через Придністров'я, але не має для цього сил.
14:31
Сусідня з Україною Молдова 14 лютого закрила повітряний простір.
15:03
Число пенсионеров в России на начало 2023 года составляет 41,78 млн, следует из данных социального фонда россии. В этот показатель не включаются получатели пенсий в системе минобороны, МВД и других силовых ведомств.
14:39
США та союзники обіцяють допомогти Україні навесні перейти у контрнаступ.
13:49
Корумпування еліт та маніпуляція історичною пам’яттю – інструменти зовнішньої політики, які активно застосовуються Російською Федерацією для втручання у внутрішні справи багатьох держав, особливо на пострадянському просторі. Яскравим прикладом є Гагаузька автономія Молдови, де на тлі поглиблення інтеграції республіки з Європейським Союзом провели референдум із зовнішнього самовизначення. Події дев’ятирічної давності продемонстрували, як спекулюючи на почуттях гагаузів, Москва віддала контроль над експортом автономії лояльному мільйонеру.
08:38
Аналізуємо оперативну ситуацію в Одесі та на фронтах в студії одеського телеканалу "Перший міський".
08:26
Как только российский пропагандон Владимир Соловьев предложил отправлять на фронт солдат-срочников туда, где воюют их отцы в сети возникло удивление. После того, как тот же пропагондон перед камерами добавил, что российская армия каждые полгода могла бы иметь от 120 до 140 тысяч "прекрасно подготовленных" молодых солдат, поэтому этот "вопрос надо как-нибудь решить", начался самый настоящий ропот. Дело в том, что Соловьев имеет двух сыновей призывного возраста, ни один из которых не отправился воевать.
08:09
Більшість пошкоджень в енергосистемі Одеської області усунули.
08:07
Інформуємо про головні події на фронті вранці 14 лютого за офіційними даними Генштабу ЗСУ.