9 марта 2023

17:36
За даними головного управління розвідки Міноборони, Росія вже завтра-післязавтра 10-11 березня може влаштувати масштабну провокацію на уордоні України з білоруссю.
16:58
Мова йде про вулицю Маріїнську та частину Пироговської.
15:28
На території невизнаного Придністров'я, що межує з Одеською областю, місцеві російські посіпаки повідомили про, начебто, замах на їх так званого "презилента" і звинуватили у цьому Україну.
15:09
Прямий контейнерний маршрут до України від компанії MAERSK спочатку йде великими магістральними контейнеровозами до порту Констанца в Румунії, а звідти малими контецнеровозами до дунайського порту Рені на півдні Одеської області.
14:54
Авіаційне питання для України вирішується таким чином, що спочатку будуть передані винищувачі радянського зразка, а потім і стандарту НАТО.
13:43
Вдень 9 березні в Україні зберігається загроза повторного російського ракетного удару.
13:15
До 12-ї години дня 9 березня ьільшу частину запізнень на залізниці вдалося наздогнати.
11:24
Минулої ночі противник завдав 15-го масованого ракетного удару по об‘єктах критичної інфраструктури України. Одеса і Одеська область опинилися в числі постраждалих регіонів. Як завжди, аналізуємо події та наслідки.
10:57
Практически все активные зрадолюбы и пассивные пораженцы в едином порыве вопят о вопиющем (забавная тавтология) отказе министерства обороны США предоставить Международному уголовному суду доказательства военных преступлений россии в Украине, собранных американскими спецслужбами.
09:55
9 березня внаслідок російського обстрілу енергетичної інфраструктури трамваї і тролейбуси в Одесі не вийшли на маршрути.
09:37
Вночі 9 березня внаслідок спричинених російським обстрілами знеструмлень на залізн ці виникли затримки пасажирських потягів, в тому числі і одеського напрямку.
09:10
В ніч на 9 березня росіяни вперше з початку лютого завдали мового ракетного удару, запустивши 81 ракету і 8 дронів, з яких збили 34 ракети і 4 дрони. 6 ракет з цієї кількості і 1 дрон знищили над Одеською областю.
09:22
Повідомляємо про основні події на фронтах на ранок 9 березня за офііійними даними Генштабу ЗСУ.