На кордоні з білоруссю вже завтра росія може влаштувати провокації

Четвер, 9 березня 2023, 17:27
За даними головного управління розвідки Міноборони, Росія вже завтра-післязавтра 10-11 березня може влаштувати масштабну провокацію на уордоні України з білоруссю.
На кордоні з білоруссю вже завтра росія може влаштувати провокації

Окупанти планують масштабну провокацію на українсько-білоруському кордоні, організацію висвітлення подій доручено пропагандисту соловйову. Про це йдеться в опублікованому сьогодні повідомленні головного управління розвідки Міноборони України.

Отримано інформацію, що найближчим часом військово-політичне командування рф планує проведення масштабної провокації на кордоні України і білорусі. Для детального висвітлення провокації в білорусь має прибути головний російський пропагандист володимир соловйов. 11 березня планується організація теле-радіомоста та пряма трансляція з місця подій для пропагандистських ЗМІ в рф.

Для цього на територію білорусі прибувають кілька груп росіян. Імовірно, плани окупантів передбачають загрозу руйнування об’єктів інфраструктури та можливі жертви серед мирного населення.

Мета провокації – створення ворожої суспільної думки щодо України з боку білоруських громадян та забезпечення повноцінної участі збройних сил країни у війні на боці рф.

Україна не проводить жодних бойових операцій на території білорусі.

comments powered by HyperComments