12 августа 2022

19:12
Ми продовжуємо інформувати про найголовніші події в Одесі, на фронтах та на морі. Оперативна ситуація 12 серпня залишається, в цілому, стабільною, але є що відзначити.
20:47
Согревавший 4 года путинский стульчак Дмитрий Медведев пригласил всех желающих на мировой атомный апокалипсис.
16:45
Ще два судна з зерном вийшли в море з портів Одеської області Чорноморськ та Південний - вони прямують до Туреччини та Ірану.
16:02
Після деякої перерви через мінну небезпеку до портів Одеської області на Дунаї знову йдуть судна Кілійським гирлом через канал Бистре.
16:10
Ті школи Одеської області, які мають укриття - будуть працювати оффлайн, сформувавши збірні класи. Ті школи, де укриттів немає - будуть працювати суто дистанційно. Форму навчання обирають батьки.
15:57
(из отчета телоносителя Медведева о поездке на Донбасс)
14:12
Повідомляємо про склад та дії російського флоту у Чорному морі 12 серпня.
13:33
Чергова спроба зупинити Гайворонську вузькоколійку Одеської залізниці, на щастя, не вдалася тим, хто це планував.
12:29
З Балтійського моря через річкові шляхи сполучення на Чорне море прямують два російських ракетних кораблі - корвети "Великий Устюг" та "Одинцово".
12:26
Так называют человека, получившего влияние на других на чрезвычайно короткое время. Выражение это "выдернуто" из названия сказки "Халиф на час", входящей в сборник "Тысячи и о одной ночи".
11:47
11 серпня стало відомо, що замість адмірала Осіпова призначений новий командувач російського чорноморського флоту. Згодом це було підтверджено офіційно.
12:06
Фейкову розсилку з проханням "взяти участь у програмі гуманітарної допомоги" отримали керівники багатьох підприємств, організацій та просто бізнесменів.
11:46
Одесит створив телеграм-канал, в якому схвалював російську агресію проти України та чекав параду окупантів на Майдані Незалежності в Києві. Не дочекався.
11:40
Если применить ко взрывам в аэропортах белорусской Зябровки, украинской Новофедоровки под Саками и порта российского Ейска теорию заговора, то любимая поговорка путина "кто так обзывается, тот так и называется" приобретет совершенно иной смысл.
12:14
Угорська лоукост авіакомпанія Wizz Air повідомила про надання 100 тисяч безкоштовних квитків громадянам України на рейси у Європі, але одночасно через одну з своїх дочірніх авіакомпаній планує відновити авіарейси з Абу-Дабі до москви.
11:37
Інформуємо про подіїї на фронтах за оперативними даними Генштабу ЗСУ станом на ранок 12 серпня.