8 августа 2022

17:53
Депутата госдумы от фракции ЛДПР Алексея Журавлева в прямом эфире программы "60 минут" на телеканале "Россия-1" о непреодолимом желании убить военного репортера немецкого телеканала Bild Бьорна Штритцеля, работающего в Украине.
17:51
Деякі анонімні телеграм-пабліки розповсюджують фейки про, начебто, масову евакуацію мешканців Одеської області.
15:45
Україна зараз має два пасажирські лайнери на Дунаї, щодо відновлення роботи яких йдуть перемовини власника з іноземними партнерами та інвесторами. На фото - лайнери "Україна" та "Молдавія" у Будапешті.
15:39
Два сообщения из районов будущих боевых действий.
15:06
Минулої ночі ЗСУ завдали кілька потужних ударів по всім переправам через Дніпро у окупованій росіянами частині Херсонської області.
13:51
Вранці 8 серпня з порту Південний Одеської області вийшло у море перше торгівельне судно. Таким чином цей порт став третім після Одеси та Чорноморська, який фактично почав роботу після зняття морської блокади.
13:38
Вранці 8 серпня росіяни випустили по різним регіонам України чотири крилатих ракети "Калібр" з моря - всі вони збиті.
13:24
Чорноморський флот росії продовжує тримати оперативне з'єднання у морі, яке загрожує обстрілами та обстрілює Одеську область та інші міста України.
12:58
8 серпня росіяни спробували обстріляти Одеську область ракетами.
11:15
Розповідаю про важливі події в Одесі та на фронті - що відбувається 8 серпня. Як росіяни спробували обстріляти Одеську область та як ЗСУ знову завдали ударів по мостам через Дніпро у Херсонській області.
13:59
Вночі 8 серпня в Одесі поліція затримала чоловіка аж на Трасі Здоров'я: він знімав об'єкти інфраструктури та спілкувався з росіянами.
13:12
День народження – це улюблене свято багатьох людей. Цього дня кожен з нас чекає на привітання, увагу і, звичайно ж, подарунки. Свіжі квіти на день народження, оформлення у вигляді ефектних букетів, коробок або кошиків можуть виконувати роль самостійного подарунка або бути приємним доповненням до основного презенту.
12:57
Это слова из старой одесской песни про день рождения Лёвы, на котором была избита хозяйка. Били ее все гости, но "крайним" сделали случайно зашедшего "на огонек" Ивана, который все это действо проспал в тарелке с "оливье".
11:03
Інформуємо про основні події на фронтах станом на ранок 8 серпня за оперативними даними Генштабу ЗСУ.