Фоторепортажи

11:15
14 квітня в сквері Гамова пройшла реконструкція останніх днів Ісуса Христа, присвячена Великодню.
15:21
Починаючи з 1 квітня в Одесі відновили роботу після зими декілька фонтанів.
16:47
Вже 2 рік поспіль день гумору в Одесі відзначають під час війни. Також сьогодні в Одесі відзначили ювілей - 50 років Гуморини.
15:25
Редакція "Одеського Кур'єру" разом з благодійним фондом "Буджак Реліф" за останні місяці неодноразово побувала у містечку Снігурівка, яке з кінця березня по 10 листопада минулого року було окуповане росіянами.
15:52
24 і 25 лютого відомий швейцарський митець Геррі Гоффштеттер показав в Одесі картини світлом на фасадах пам'ятників архітектури.
18:18
В річницю початку повномасштабної війни росії проти України в Одесі відкрилася виставка відомого фотохудожника Бориса Бухмана "Шляхами до Перемоги".
21:03
Разом з одним з одеських благодійних фондів редакція "Одеського Кур'єру" побувала у селах Миколаївської області, які 8 місяців були на лінії фронту - Первомайському і Партизанському. Тут знищені всі громадські будівлі - школи, амбулаторії, дитячий садок. Тут майже немає цілих житлових будинків. Тут пошкожений цукровий завод. Про все це розповідає голова Первомайської військово-цивільної адміністрації Максим Коровай.
21:34
В Одеському національному художньому музеї повідомили, про публікацію наукового архіву у цифровому вигляді на спеціальній мультимедійній онлайн-платформі українською та англійською мовами.
17:27
Показуємо невелику фото і відеопрогулянку засніженою зимовою Одесою.
11:14
Показуємо, як виглядає центр Одеси під час фактичного блекауту після російського ракетного удару 26 січня.
13:32
Увечері 30 грудня в Одесі відкрили без зайвих урочистостей новорічну ялинку. Вона стоїть на вулиці Дерибасівській.
11:39
Показуємо, як виглядає центр Одеси на світанку.
20:14
Підводимо підсумки російського ракетного удару, який знеструмив майже всю Одеську область.
13:33
6 листопада на узбережжі Одеси можна було спостерігати за першим осіннє-зимовим штормом на морі.
15:40
Вдень 25 жовтня в Одесі можна було побачити часткове сонячне затемнення, яке закрило Сонце більш ніж наполовину.
09:14
Перший ракетний корвет ВМС України "Гетьман Іван Мазепа" вже пришвартований у одного з причалів верфі RMK в Стамбулі.
15:35
В Одесі на меморіалі 411-ї берегової батареї можна побачити невелику виставку трофеїв - знищеної російської військової техніки. Тут є танк, пара бронетранспортерів та військова вантажівка. Чому такі виставки важливі та чому вони свідчать про українські перемоги на фронті.
23:33
Увечері 14 серпня в порт Одеси увійшли два торгівельні судна - вперше з початку війни. Відразу після цього почалася гроза над морем, яку спостерігали багато одеситів.
09:39
Фотовиставка документальної фотографії шести українських фотографів, серед якиї п'ятеро одеситів та один киянин, розповідає про неочевидні сліди російсько-української війни. Вона відкрилася 28 липня на Одеському головпоштамті під час гасіння нової поштової марки "Добрий вечір, ми з України".
12:12
Вранці 26 липня росіяни нанесли повітряний ракетнй удар по селищу Затока в Одеській області.
13:23
Станом на 9 липня росіяни через погодні умови скоротили склад свого з'єднання чорноморського флоту у морі, яке загрожує обстрілами Одесі та іншим містам України. Також публікуємо цікаві свіжі фото російських кораблів у Севастпополі.
17:11
На острове Змеиный Одесской области русские оккупанты перед своим отступлением сосредоточили на причалах военную технику - всю ее уничтожили "Байрактарами".
19:53
В честь дня Конституции Украины в Одессе развернули огромный флаг нашей страны.
22:01
14 червня в Одесі відкрилася фотовиставка "Від серця до серця", присвячена всесвітньому дню донора крові.
16:50
Вечером 7 июня в Одессе можно было наблюдать совершенно невероятный закат.