16 октября 2023

17:06
Опубликованы результаты социопроса Киевского международного института социологии, проведенного 29 сентября − 9 октября.
17:04
САП та НАБУ домоглися арешту майна Міжнародного аеропорту «Одеса» в рамках справи про його незаконну приватизацію.
15:25
Одна з вузькоколійних залізниць Латвії передасть спеціальний локомотив-електростанцію на Гайворонську вузькоколійку Одеської залізниці.
14:27
"Я до сих пор русофил, я до сих пор восхищаюсь языком, культурой, русской цивилизацией. Только дурак не будет восхищаться. Мне очень грустно по поводу того, что происходит сейчас, и я думаю, бессмысленно делать вид, что русский народ не поддерживает эту войну. И это трагедия", – сказал бывший британский премьер Борис Джонсон 13 октября в эфире национального украинского телемарафона.
13:31
Керівник Одеського НАБУ Деулін відсторонений від обов'язків за те, що отримав нагороду з рук можливого окупаційного гауляйтера Одеси - Ківалова.
13:15
Про плани Нідерландів посилити українську ППО, особливо у портових приморських регіонах, розповів прем'єр-міністр країни Марк Рютте під час візиту до Одеси 13 жовтня.
13:39
Сьогодні жіночі лосини входять у моду. В продажу можна знайти різноманітні моделі, з різних матеріалів, що підійдуть і для спеки, і для морозів.
12:39
Внаслідок російських повітряних ударів починаючи з липня 2023 року українські порти, під яким слід розуміти морські та дунайські порти в Одеській області, втратили до 40% своїх потужностей з перевалки експортних вантажів.
11:01
Президент України заявляє вже не перший раз про те, що очікує цієї зими більш інтенсивних російських обстрілів з метою руйнування енергетичної та іншої цивільної інфраструктури.
10:09
Морська блокада України, яку оголошувала росія, повністю прорвана. Судноплавним коридором до морських портів Одеської області скористалися вже 32 судна з моменту його створення у середині серпня.
08:27
В ніч на 16 жовтня відбулася повітряна атака України обмеженою кількістю дронів-шахедів та ракет. Одеська область не стала цього разу ціллю росіян, але удар прийшовся на інші регіони.
08:13
Повідомляємо про головні події на фронті останньої доби 8а офіційними даними Генштабу ЗСУ станом на ранок 16 жовтня 2023 р.