20 октября 2023

20:55
Служба безопасности завершила расследование и направила в суд обвинительный акт в отношении настоятеля Киево-Печерской Лавры Павла (в миру - Петра Лебедя), причастного к подрывной деятельности против Украины.
12:49
Україна вже отримала перші американські далекобійні ракети ATACMS і вже успішно застосувала їх. Ці ракети можуть змінити хід війни і вже змінюють ситуацію на фронті - так само значно, як минулого року правила гри змінили установки HIMARS зі звичайними ракетами.
15:04
У Туреччині переконані в можливості відновити дію Чорноморської зернової ініціативи та продовжують докладати зусиль в цьому напрямку, залишаючись на контакті як з основними «гравцями», так і зі сторонами, які можуть сприяти процесу.
12:11
Боевик "ДНР" россиянин Александр Можаев по прозвищу Бабай уничтожен в ходе боевых действий на Запорожском направлении в Украине. Об этом советник мэра Мариуполя Петр Андрющенко сообщил 19 октября в Telegram, ссылаясь на информацию, распространяемую российскими "военкорами".
12:09
Одеська ОВА готує пункти незламності, у яких на випадок масових відключень електроенергії можна буде підзарядитися, скористатися інтернетом та зігрітися.
11:57
Ремонт трамвайних колій в Одесі біля "Привозу" завершується. Трамваї №5 та №28, які були тимчасово скасовані, або курсували за зміненими трасами, повертаються на своїї звичні маршрути вже 21 жовтня.
11:34
Сегодня реально знаковый день - ВСУ добились настоящего рекорда по утилизации российских оккупантов и уничтожения их техники.
11:23
Весь парк вертольотів типів Мі-8 та Мі-17, які ще залишилися у Хорватії, буде передано Україні.
11:27
Черговий інцидент з підривом на міні торгівельного судна стався 18 жовтня поблизу гирла Дунаю неподалік від узбережжя Одеської області.
10:49
На демонтаж дворових прибудов до будинку Руссова в Одесі планується витратити до 8 мільйонів гривень з міського бюджету.
08:42
(дайджест утренних новостей)
08:39
Інформуємо про головні події останньої доби на фронті за офіційними даними Генштабу ЗСУ станом на ранок 20 жовтня 2023 р.