25 октября 2023

12:11
Українська зернова асоціація вважає, що в морських портах Одеської області з'явилися необгрунтовані затримки суден, які не пов'язані з питаннями безпеки, навігації чи погодними умовами.
17:37
Эта фраза в разных интерпретациях встречалась у многих древних авторов. Например, у Цицерона в «Письмах к Аттику» (IX, 10, 3): «Пока у больного есть дыхание, говорят, что есть надежда».
16:43
Президент України анонсував можливість ударів по російській енергетичній інфраструкті у тому випадку, якщо росія почне системні удари по українській енергетиці.
16:53
Останні тижні росіяни застосовують тактичну авіацію для спроб перешкоджання судноплавству у напрямку морських портів Одеської області.
17:05
Музичні акорди та ритми варіюються від потужних оркестрових композицій до ніжних мелодій колискових, знаходячи відображення у світі слотів з моменту їхнього зародження. Саундтрек кожного слота тісно переплетений з його дизайном, стилем і персонажами, збагачуючи геймплей. Тож не дивно, що музичні жанри та відомі гурти стали музою для творців ігрових автоматів, надихаючи на створення захопливих слотів.
15:47
Депутати Європарламенту активно обговорюють можливість передачі Україні броньованої техніки та зброї, вилученої в Лівії в рамках операцій ЄС щодо дотримання ембарго ООН. Пропозицію про це планується надіслати країнам Євросоюзу.
17:01
Колеса в автомобиле являются важным элементом комфорта и безопасности в процессе управления. Они обеспечат нормальное поведение на дороге, идеальное сцепление с поверхностью дорожного полотна, а также сформируют мягкость и плавность хода. Водители в любой момент могут столкнуться с проблемами или поломкой колес, поэтому необходимо своевременно реагировать на любые изменения и обращаться к специалистам за помощью.
12:31
В ночь на 8 октября при неизвестных обстоятельствах оказался поврежденным газопровод Balticconnector, соединяющий Эстонию и Финляндию, а также телекоммуникационный кабель эстонского оператора, ведущий в Швецию.
12:15
Міністерство оборони Австралії повідомило про новий пакет військової допомоги Україні на суму 20 мільйонів австралійських доларів (приблизно понад 12,7 млн дол США).
10:32
Минулої ночі росіяни знову спробували завдати повітряного удару "шахедами", та ППО знищила всі запущені дрони-камікадзе.
09:21
В 1937 году Осип Мандельштам попытался "пристроить" свой голос в дружный хор восхвалений и написал "Оду Сталину".
09:19
Повідомляємо про головні події на фронті за останню добу за офіційними даними Генштабу ЗСУ станом на ранок 25 жовтня 2023 р.