Урбанистика

18:06
Вперше за час війни після 24 лютого 2022 р. ми гуляємо по Приморському бульвару в Одесі.
14:14
Вперше з початку війни одесити зможуть прогулятися по Приморському бульвару. Починаючи з 6 жовтня його відкривають для доступу громадян.
13:23
Договір між Україною та Італією передбачає післявоєнну відбудову Преображенського собору в Одесі, зруйнованого російським ракетним обстрілом, за італійський рахунок.
15:35
Правоохоронні органи офіційно вважають фактичне знищення пам'ятки архітектури - особняка Гавсевича, в якому до початку 2000-х був розташований пологовий будинок №6, злочином.
15:35
Межі історичного центру Одеси, який перебуває під охороною ЮНЕСКО як об'єкт всесвітньої спадщини планують розширити. Вже є два варіанти - один менший, другий більший за обсягом. Однак чи зможе ЮНЕСКО насправді захистити Одесу від обстрілів?
16:56
Одеський досвід організації донорства крові в умовах війни був презентований в Таллінні на конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи.
14:17
Розбираємося з датою 2 вересня (22 серпня за старим стилем), яка є а Одесі днем міста. Чому саме цей день, що зробив Аполлон Скальковський та до чого тут імператор Микола І.
11:52
У ніч на 31 серпня в Одесі можна було спостерігати незвичне астрономічне явище.
17:07
Вартість робіт з ремонту та відбудови пошкодженого прямим влученням російської ракети "Онікс" Преображенського собору в Одесі може перевищити 200 мільйонів гривень.
15:51
Мова йде про особняк Гавсевича, в якому раніше розміщувався пологовий будинок №6 і який власник фактично знищив цього літа.
17:14
В Одесі продовжується фіксація та виявлення пошкоджень внаслідок російського обстрілу в ніч на 14 серпня.
10:50
Російський повітряний удар в ніч на 14 серпня спричинив численні пошкодження будинків та пожежі.
14:14
В Одесі відбувся тендер без конкуренції на аварійний ремонт деяких ділянок греблі Хаджибейського лиману.
11:53
В Одесі з 29 липня по 1 серпня працювала місія ЮНЕСКО з визначення обсягу руйнувань та ушкоджень від російських обстрілів. Воана нарахувала 52 пошкоджених об'єкти культурної спадщини, серед яких 10 будинків, зруйнованих більш як наполовину.
11:39
Проект ООН з посилення енергетичної інфраструктури з будівництвом 4 електростанцій, встановлення трансформаторів та іншого загальною вартістю до 50 мільйонів доларів реалізують в Одесі.
16:51
Місія ЮНЕСКО, яка визначає масштаби руйнувань від російських ракетних ударів по Одесі, продовжує роботу у місті.
13:50
Судячи з повідомлення одеської мерії, кредитний рейтинг міста за версією одного з авторитетних рейтингових агентств, незважаючи на війну, залишаєтсья на стабільно високому рівні.
16:29
Вона буде визначати обсяг збитків для пам'яток історії та архітектури Одеси від російських обстрілів.
11:44
Показуємо, як саме був зруйнований Спасо-Преображенський собор в Одесі, який знищували двічі. Спочатку радянська влада у 1936 році, а згодом вже сучасна путінська росія у 2023-му.
15:15
Вчорашній російський ракетний удар по історичному центру Одеси все ж спричинив реакцію з боку ЮНЕСКО - експерти організації будуть оцінювати збитки, завдані пам'яткам архітектури.
14:40
Одеська ОВА заявляє, що внаслідок російського ракетного удару 23 липня в місті зруйновано чи пошкоджено 25 історичних будівель.
11:40
На завтрашній сесії Одеської міської ради буде розглянуто перерозподіл коштів міського бюджету з інфраструктурних проектів на оборону.
14:14
За результатами виборів Одеський археологічний музей очолить Ігор Піструїл.
15:15
Міністерство культури та правоохоронні органи вважають, що фактичне знесення будинку Гавсевича в Одесі було незаконним. Але чи зможуть вони покарати компанію, яка є власником будинку?
11:41
Стало відомо, що в Одесі зносять відому пам'ятку архітектури - занедбаний та напівзруйнований вже багато років пологовий будинок біля парку Шевченка.