Флот

11:11
Чорноморський флот росії розпочав підготовку до повного відступу з Севастополя та Криму взагалі. Лише у якості невеликої передової бази залишать Балаклаву.
16:36
24 жовтня у складі оперативного з'єднання чорноморського флоту росії перебуває два ракетні кораблі, які загрожують обстрілом Одесі та іншим містам України.
21:26
Протягом дня 22 жовтня російський флот завдав ракетного удару по Одеській області та збільшив число ракетних кораблів у Чорному морі.
17:51
Інформуємо про дії російського флоту в Чорному морі та як вони можуть загрожувати Одесі ракетними обстрілами.
20:39
19 жовтня російський флот у Чорному морі продовжує загрожувати ракетними обстрілами Одесі та іншим містам України.
16:48
У Чорному морі тимчасово скоротилося число ракетних кораблів російського флоту, які загрожували обстрілами Одесі.
13:51
Ще з вересня російський флот у Севастополі "закритий" українськими катерами-дронами, кожен вихід росіян в море перетворюється на складну операцію. У морі ж росіянам загрожують українські протикорабельні ракети "Нептун" і "Гарпун".
19:53
8 та 9 жовтня росіяни організували патрулювання Керченської протоки поблизу палаючого та пошкодженого після вибухів Керченського (Кримського) мосту.
17:47
Продовжуємо систематично висвітлювати дії російського чорноморського флоту, який дещо змінив свої сили у морі протягом останніх двох діб. Станом на 9 жовтня Одесі та іншим містам України загрожують ракетними обстрілами 4 російські кораблі.
15:52
Вдень 7 жовтня росія відвела один з своїх ракетних кораблів у базу.
09:14
Перший ракетний корвет ВМС України "Гетьман Іван Мазепа" вже пришвартований у одного з причалів верфі RMK в Стамбулі.
20:01
Чорноморський флот росії продовжує загрожувати ракетними обстрілами Одесі та іншим містам України.
16:29
Флот росії продовжує операції у Чорному морі та дещо збільшив склад свого оперативного з'єднання.
12:01
Станом на ранок 3 жовтня у Чорному морі вперше за кілька днів з'явилися російські підводні човни.
09:39
У нас дуже гарні новини про ВМС України з Туреччини, про новий флагман українського флоту.
13:50
Сьогодні загальний склад російського оперативного з'єднання у Чорному морі скоротився, але Одесі все ж загрожує три ракетні кораблі росії.
14:04
Продовжуємо щоденне відстеження діяльності чорноморського флоту росії, можливість ракетного удару з моря по Одесі станом на 27 вересня.
14:57
Станом на 26 вересня росіяни продовжують загрожувати Одесі та іншим містам України ракетними обстрілами з моря з бойвих кораблів.
20:20
Сьогодні, 23 вересня, росіяни збільшили до 4 кількість носіїв крилатих ракет "Калібр" у морі.
13:13
Пропагандисти з росії почали розповсюджувати фейкову інформацію про те, що підводні човни чорноморського флоту залишилися у Севастополі.
09:01
Кілька тижнів тому в одному з чергових пакетів військової допомоги від США та Великобританії Україна могла отримати морські безпілотні катери. 21 вересня у Севастополі був помічений на берегу невеликий ударний безпілотний катер - камікадзе. Це співпало з тим, що російський флот ще з 15 вересня припинив патрулювання зовнішнього рейду Севастополя бойовими кораблями.
20:07
Сьогоднішній огляд морських новин за 22 вересня дає відповідь на питання, чому російський флот припинив патрулювання зовнішнього рейду Севастополя. І це остаточна поразка росії на Чорному морі.
19:07
У Чорному морі продовжує перебувати оперативне з'єднання російського флоту, яке загрожує ракетними обстрілами Одесі та іншим містам України.
11:11
Станом на 21 вересня росія тримає у Чорному морі три ракетні кораблі - як і вчора. Вони загрожують обстрілами Одесі та іншим містам України.
19:29
Майже всі підводні човни російського чорноморського флоту остаточно перебазувалися до Новоросійську - тому що в окупованому Севастополі їм загрожує бавовна.