Флот

11:59
Шість підводних дронів, призначених для пошуку та знищення морських мін, отримають ВМС України від Великобританіі.
12:48
Протягом ночі та першої половини дня 26 серпня росіяни скоротили чисельний склад свого оперативного з'єднання у морі, яке загрожує обстрілами Одесі та іншим містам України.
18:13
Командуючий ВМС України адмірал Андрій Неїжпапа розповів, що дуже скоро один з кораблів військового флоту отримає назву "Черкаси".
17:13
Станом на 25 серпня кількісний та якісний склад оперативного з'єднання чорноморського флоту росії залишається без змін. 3 надводні кораблі та підводний човен чатують біля південного берегу Криму та загрожують ракетними обстрілами Одесі та іншим містам України.
18:18
Вдень 23 серпня у Чорному морі знаходиться оперативне з'єднання російського флоту у складі 4 ракетних кораблів, які загрожують обстрілами багатьом містам України, в тому числі Одесі.
17:27
Загроза ракетних обстрілів з моря для Одеської області залишається дуже високою.
16:21
Протягом дня 21 серпня росія збільшила склад свого угрупування у Чорному морі. Вже 5 ракетних кораблів загрожуть обстрілами Одесі та іншим містам України.
17:24
Флот росії продовжує діяти у Чорному морі, складї оперативного з'єднання чф рф залишається без змін.
19:19
19 серпня дії чорноморськоги флоту росії загрожують ракетними обстрілами Одесі та іншим містам України.
15:35
Перший ракетний корвет ВМС України, корпус якого зараз будують у Туреччині, названо "Гетьман Іван Мазепа".
12:19
Військові кораблі росії продовжують перебувати у Чорному морі, загрожуючи ракетними обстрілами Одесі та іншим містам України.
17:27
Фактично, едине, що зараз може робити чорноморський флот росії проти Одесі - це ракетні обстріли з великої відстані.
14:14
Станом на середину дня 15 серпня ядро оперативного з'єднання російського флоту у Чорному морі зросло до трьох ракетних кораблів.
16:40
Висвітлюємо ситуацію у Чорному морі 14 серпня та показуємо унікальні кадри, зроблені прямо з борту російського фрегата "Адмирал Макаров" з ракетним залпом.
14:18
Повідомляємо про склад та дії російського флоту у Чорному морі 12 серпня.
12:53
З Балтійського моря через річкові шляхи сполучення на Чорне море прямують два російських ракетних кораблі - корвети "Великий Устюг" та "Одинцово".
11:46
11 серпня стало відомо, що замість адмірала Осіпова призначений новий командувач російського чорноморського флоту. Згодом це було підтверджено офіційно.
16:01
Інформуємо про дислокацію та склад оперативного з'єднання російського флоту у Чорному морю: скільки кораблів загрожуть Одесі ракетними обстрілами.
14:14
Вранці 8 серпня росіяни випустили по різним регіонам України чотири крилатих ракети "Калібр" з моря - всі вони збиті.
13:33
Чорноморський флот росії продовжує тримати оперативне з'єднання у морі, яке загрожує обстрілами та обстрілює Одеську область та інші міста України.
14:46
Станом на 6 серпня у Чорному морі продовжує залишатися оперативне з'єднання російського флоту, яке загрожує ракетними обстрілами Одесі та іншим містам України.
18:50
Утром 5 августа в бухту Севастополя вошел патрульный корвет проекта 22160, вся кормовая часть которого выглядит обгоревшей. Что же это было? У нас есть уникальные кадры, которые дают ответы на многие вопросы.
14:49
Опубліковані якісні фото так званого дня вмф у росії, за якими можна відслідкувати дії чорноморського флоту країни-агресора, який обстрілює ракетами Одесу та інші міста України.
13:03
Судячи з опублікованих фото та відео дій російського флоту у період з 31 липня по 4 серпня, один з російських військових кораблів міг бути пошкодженим або знищеним.
11:43
Як відновлюється судноплавство з порту Одеси станом на 3 серпня та що відбувається зараз у Чорному морі з російським флотом.