Флот

13:13
Останні удари ЗСУ по Севастополю фактично знищили командування російського чорноморського флоту та більшість екіпажу десантного корабля "Мінськ".
10:56
Одним з результатів чергової, 15-ї, конференції союзників України формату "Рамштайн" став анонс передачі Україні 50 німецьких морських дронів.
16:16
Останні удари по російській військово-морській базі у Севастополі призвели до екстреної евакуації, тобто просто втечі, тих кораблів чорноморського флоту, які ще там залишалися.
11:58
На торгівельному судні Seama, яке перебувало на якірній стоянці у морі біля гирла Дунаю, пролунав вибух.
16:12
Українські моряки з протимінною групою НАТО провели навчальну операцію з розмінування умовного кризового району біля узбережжя Шотландії.
18:12
Аналізуємо події у Чорному морі та діяльність російського флоту після нищівного ракетного удару по Севастополю, коли фатальні ушкодження отримали два кораблі, що стояли у доках на ремонті.
12:52
Інформація про успішне ураження українським морським дном російського корвету "Самум" підтверджена.
17:07
14 вересня було пошкожено ще один російський військовий корабель.
14:34
Виявилися деякі подробиці ударів морськими дронами по російським кораблям у Чорному морі 13-14 вересня.
12:27
Останні події у Чорному морі: факти атак на російський корвет і аналіз удару по Севастополю.
17:17
13 вересня стало відомо про знищення ще одного російського військового катеру.
14:14
Внаслідок успішного ракетного удару по Севастополю великий десантний корабель російського флоту "Мінськ" можна вважати знищеним.
09:56
Внаслідок успішного українського удару по окупантам у Севастополі уражено два російські військові кораблі - десантний корабель та ракетний підводний човен.
09:32
Ракетний удар росіяни в ніч на 25 серпня, як виявилося, був спробою атакувати нейтральне торгівельне судно в порту Одеси -
17:17
З 11 по 15 вересня у Чорному морі у румунських водах біля гирла Дунаю проходять традиційні військово-морські навчання формату "Україна-НАТО" "Сі-Бриз".
13:13
Останні події у Чорному морі та навколо нього показують, що цивілізованому світу набридло панькатися з росіянами та їх зазіханнями на свободу судноплавства. Фактично союзники України почали процес зачистки Чорного моря від російського флоту, а самі росіяни почали відновлювати історичну традицію свого чорноморського флоту - топити його.
13:57
Законопроект про безпеку у Чорному морі, схвалений Конгресом та Сенатом США, може передбачати перебування американських військових кораблів з метою захисту свободи судноплавства.
12:12
Безпілотник морської авіації ВМС України знищив російський катер при спробі окупантів висадити десант.
11:01
Тактика ракетних ударів російських агресорів силами чорноморського флоту змінилася.
10:31
За словам керівника ГУР Міноборони Кирила Буданова, українські морські дрони зараз виробляються серійно та стали головною загрозою для російського флоту.
17:12
Нещодавно у Чорному морі відбулося зіткнення українських катерів з російською авіацією, яке завершилося ураженням російського винищувача. Що ж там відбувалося?
10:03
Окупанти почали використовувати порт Маріуполя як військово-морську базу на Азовському морі.
12:59
На другому корветі, який будується в Туреччині для військового флоту України, відбулася офіційна церемонія закладки.
11:30
Два російських військових корабля у Чорному морі знову були атаковані морськими дронами. Результати атаки поки що невідомі.
13:17
За інформацією ВМС України, зараз 5 з 12 наявних у Чорному морі російських десантних кораблів так чи інакше виведені з ладу.