8 липня 2024

16:25
Мова йде про приблизно 20 винищувачів МіГ-29, які ще залишилися на озброєнні Польщі.
16:19
Парадоксальність ситуації полягає в тому, що після російського ракетного удару по Києву Україна скликає позачергове засідання Ради Безпеки ООН, у якій зараз головує за чергою .... росія. Тобто, у Радбезі ООН під головуванням росії будуть скаржитися на російські обстріли. Це все, що треба знати про ООН.
16:13
Міжнародна компанія MSC відновила контейнерну лінію до порту Одеси.
16:04
В СБУ заявляють, що встановлено тип ракети - Х-101, яка цілеспрямовано влучила у дитячу лікарню "Охматдит" у Києві.
12:38
Вранці 8 липня росіяни завдали комбінований ракетний удар, основними цілями якого стали Київ, Кривий Ріг, Дніпро та ще багато міст України.
16:08
Одним з головних моментів підписаної сьогодні безпекової угоди між Україною і Польщею є співпраця у захисті нашого повітряного простору.
14:15
Із приблизно 1400 задіяних зараз в перевезеннях пасажирськими поїздами далекого сполучення вагонів 400 оснащені сучасними системами кондиціонування та ще 650 - застарілими, які можуть працювати з перебоями.
13:15
"Миротворческая миссия" Орбана не имеет никакого отношения к прекращению войны в Украине - 31 декабря заканчивается транзит российского газа через Украину и путинская марионетка, которой питерский босяк вертит через дырку в заднице, может оказаться без газа.
13:42
Якщо ви збираєтесь у подорож, знаючи, що ночувати доведеться у наметі або взагалі просто неба, перше, що потрібно взяти з собою, — спальний мішок. Він замінить одночасно ліжко й ковдру, даючи можливість відпочити у теплі та комфорті. А щоб він був максимально зручним, необхідно поставитися до його вибору виважено та відповідально.
12:24
Новий міністр оборони Великої Британії Гілі під час візиту до Одеси анонсував виділення нового пакету допомоги Україні.
09:08
Нідерланди оголосили про додатковий Patriot для України і 2 млн євро на розслідування злочинів військових рф
23:44
Так званий військовий флот Ірану постійно втрачає бойові кораблі, які тонуть у своїх же портах внаслідок аварій, конструктивних недоліків чи некомпетентності іранських моряків.
08:46
Победителем состоявшегося 7 июля второго тура парламентских выборов (в Национальную ассамблею) во Франции стал блок левых партий "Новый народный фронт". Об этом свидетельствуют подсчеты, сделанные компанией Elabe по заказу BFMTV, RMC і La Tribune Dimanche.
08:39
У ніч на 8 липня росіяни завдали ракетний удар обмеженого обсягу з застосуванням балістики та стратегічної авіації.
08:35
Повідомляємо про найважливіші події останньої доби на фронті станом на ранок 8 липня 2024 р. на основі офіційних даних Генштабу ЗСУ.