Під час візиту в Одесу новий британський міністр оборони оголосив про посилення допомоги Україні

Понеділок, 8 липня 2024, 12:12
Новий міністр оборони Великої Британії Гілі під час візиту до Одеси анонсував виділення нового пакету допомоги Україні.
Під час візиту в Одесу новий британський міністр оборони оголосив про посилення допомоги Україні

Новий міністр оборони Британії Джон Гілі оголосив новий пакет допомоги Україні менш ніж через 48 годин після призначення

Цей новий пакет включає в себе: 

  • чверть мільйона боєприпасів калібру 12,7 мм;
  • 90 протитанкових ракет Brimestone;
  • 50 малих військових катерів для підтримки річкових і прибережних операцій;
  • 40 одиниць техніки для розмінування;
  • 10 САУ AS-90;
  • 61 бульдозер для будівництва оборонних позицій;
  • Обслуговування раніше наданих AS-90, включаючи 32 нових стволи та критично важливі запчастини, які допоможуть Україні вистрелити ще 60 000 155-мм снарядів. 

Джон Гілі також доручив урядовцям гарантувати, що надання обіцяного у квітні пакету військової допомоги було прискорено і він був доставлений в Україну в повному обсязі протягом наступних 100 днів.

Все це було сказано 7 липня під час візиту до Одеси президента України та нових міністрів оборони Великобританії та Нідерландів.

"Сьогодні тут, в Одесі, були нові міністри оборони й закордонних справ Нідерландів, а також новий міністр оборони Британії. Поінформував їх про ситуацію на полі бою; була доповідь від командувача ВМС Неїжпапи. Будемо зміцнювати український флот і надалі разом з Британією, разом з Нідерландами – є хороші нові деталі такої нашої співпраці", - розповів президент.

Також, за його словами, в Одесі говорили і про зміцнення ППО, що є безумовним пріоритетом. "І я вдячний за готовність робити наступні кроки – зокрема по F-16", - додав він.

comments powered by HyperComments