9 липня 2024

22:47
Вдень 9 липня росіяни завдали точковий ракетний удар по Одеській області балістичною ракетою.
22:51
9 липня в Одесі провели тестування сучасного багатосекційного низькопідлогового тарамвая на тимчасовому маршруті до житлового масиву Котовського.
13:52
На тлі останнього ракетного удару росіян по Україні постійний представник нашої держави у ООН поставив питання про нелегітимність перебування у Раді Безпеки ООН самої росії.
14:57
Эти ставшие крылатыми слова произнес путин в 2007 году на саммите G7+1, отвечая на вопрос корреспондента немецкого журнала Der Spiegel, не возвращается ли Россия к тоталитарному режиму. Стоит напомнить, что Махатма Ганди погиб от ножа убйцы 30 января 1948 года, а ублюдочный питерский недоносок родился 7 октября 1952.
13:31
Саме в той день, коли росія здійснила варварський терористичний ракетний удар по Україні, стало відомо, що до блоку НАТО хоче приєднатися країна, що знаходиться на узбережжі Південної Атлантики - Аргентина.
13:18
Український морський коридор, безпеку якого гарантували ВМС та інші підрозділи Збройних сил України, за майже рік своєї роботи забезпечив відправлення понад 2000 суден з експортними вантажами з великих морських портів Одеської області.
13:22
Схоже, що країни НАТО погодилися з невідворотністю вступу України до Північноатлантичного альянсу і вже роблять відповідні формулювання у проекті комюніке найближчого саміту блоку.
11:29
Власники судна, що у 2024 році заходило у порти окупованого Криму, мали нахабство проігнорувати санкції і направити його у порт Джурджулешти. Після цього судно затримали.
11:04
Вночі 9 липня дрони атакували низку нафтових та енергетичних об'єктів на території росії.
09:06
Німеччина продовжує надавати значні обсяги військової допомоги Україні.
08:43
Тот памятный день 15 октября 1941 года, как обычно начался с бравурного марша, который звучал из всех уличных «матюгальников» столицы. Домашние радиоприемники уже были изъяты у населения, а потому развешанные по всем крупным площадям и людным перекресткам Москвы репродукторы оставались единственными источниками информации, из которых новоиспеченные провинциалы с московской пропиской узнавали о происходящем в навсегда брошенной ими несчастной стране.
08:40
Повідомляємо про основні події останньої доби на фронті станом на ранок 9 липня 2024 р. за офіційною інформацією Генштабу ЗСУ.