3 липня 2024

21:44
Остання команда, з якою Україна боролась у групі Е, покинула чемпіонат з футболу. Румунія розгромно програла Нідерландам та поїхала додому слідом за Словаччиною та Бельгією.
16:05
Щойно російський флот значними силами повернувся у порт Новоросійська, як по ньому було завдано удар. Можливо, було уражено великий десантний корабель.
19:29
Где-то с год назад я уже ставил материал под таким названием. Правда, в конце этой стихотворной строфы из некогда популярного мультика стоял уверенный восклицательный знак.
17:45
Міська влада за 450 тисяч гривень розробила проект реконструкції парку Перемоги, який стане типовим взірцем для аналогічних проектів щодо інших парків в Одесі.
15:29
Напередодні саміту НАТО країні Північноатлантичного альянсу погодили щорічну військову допомогу Україні на 40 мільярдів доларів - кожного року.
14:36
ГУР МО України розповіло деталі операції зі спалення російського ракетного корвету "Серпухов", що відбулася 7 квітня 2024 року.
12:56
3 липня, як раз у день зенітно-ракетних військ України, росіяни завдали повітряний удар по Дніпру та Кривому Рогу.
11:09
Аналізуємо російські повітряні удари ракетами та дронами-камікадзе у червні 2024 року та наскільки ефективно протидіяла їм українська ППО.
11:54
Міністр оборони США Ллойд Остін анонсував на найближчий час новий пакет військової допомоги Україні загальною вартістю понад 2,3 мільярда доларів, в якому будуть засоби ППО, протитанкова зброя та боєприпаси.
10:41
У Північній Атлантиці тривають міжнародні навчання формату "Україна - НАТО" "Сі-Бриз", в яких приймають участь українські мінні тральщики "Чернігів" і "Черкаси". 
10:26
Американські політики вважають, що Україна має отримати можливість бити по російській території американською зброєю без обмежень для досягнення перемоги.
10:24
Розташований у південній частині Одеської області на березі Дунаю поромний комплекс Орлівка - Ісакча з української сторони перетворюється на повноцінний річковий порт, де окрім поромної переправи з'явилися потужності для обробки вантажів.
08:43
Повідомляємо про найважливіші події останньої доби на фронті за офіційними даними Генштабу ЗСУ станом на ранок 3 липня 2024 р.