10 липня 2024

19:29
В Одесі планують частково розрахуватися по тролейбусному кредиту з коштів міського бюджету, а не власних коштів КП "Одесміськелектротранс"
17:17
Новый премьер-министр Великобритании от партии лейбористов Кир Стармер, как и его предшественник, консерватор Риши Сунак, согласен на использование Украиной предоставленного ей оружия по военным целям на территории страны-агрессора россии.
15:33
Президент України назвав кількість винищувачів F-16, які потребує наша держава для повноцінної боротьби у небі з російськими агресорами.
15:08
Нові катери будуть патрулювати узбережжя Одеської області біля моря та на Дунаї, а також будуть діяти у Миколаївській області.
15:11
Українські удари дронами та ракетами у 2024 р. знищили чи зробили непридатною до роботи до 17% нафтопереробної промисловості росії.
15:01
На українських дорогах, в тому числі і в Одеській області, у липні запустять додаткові камери автоматичного спостереження і контролю truecam.
14:38
Італія планує збільшити свою військову допомогу Україні до 2% свого ВВП та збільшити свою частку у загальній допомозі НАТО до 1,7 мільярда євро.
12:02
Гугл снова порадовал, выставив на всеобщее обозрение в новостной ленте грандиозную "туфту" придуманную российской пропагандой для лохов"патриотов" из "глубинки".
11:25
За підсумками саміту НАТО Україна отримає багато комплексів ППО - ракетних і артилерійських різного радіусу дії, від далекобійних до зенітних систем малої дальності.
11:14
Задля того, щоб запустити регулярний поїзд класу Інтерсіті з Києва до Одеси "Укрзалізниця" скасувала Інтерсіті, що раніше курсував з Києва до Чернігова.
07:29
У ніч на 10 липня росіяни продовжили повітряні удари по Україні, однієї з цілей стала Одеса.
07:28
Інформуємо про головні події на фронті за останню добу на основі офіційних даних Генштабу ЗСУ станом на ранок 10 липня 2024 р.