4 липня 2024

17:42
У другій половині дня 4 липня росіяни завдали ракетний удар по Одесі та її околицям.
17:28
Два морських залізчно-автомобільних пороми "Герої Шипки" та "Герої Плевни" перейдуть з підпорядкування "Укрзалізниці" до Фонду Держмайна.
16:02
"Это произошло сегодня, во время моего обычного рабочего утра… [Этим видео] можно будет иллюстрировать посты о подводных камнях на пути к возвращению ветеранов с инвалидностью к работе и обычной жизни", – написал в Instagram одесский ветеринарный врач Алексей Притула и опубликовал видео.
15:29
"Укрзалізниця" за перші шість місяців 2024 року перевезла у пасажирських поїздах далекого сполучення 13,3 мільйони пасажирів.
14:44
У деяких областях України навчальний рік розпочнеться не 1 вересня, а дещо раніше. Та у Одеській області все буде традиційно - у перший день осені.
13:38
Желающих набить себе политический капитал на посредничестве между Украиной и россией так много, что порой хочется спросить – а что вы сделали для предотвращения этой кровавой войны в центре Европе?
12:04
Уряд Чехії розкрив деталі наданої Україні військової допомоги, яка оцінюється загалом у майже 290 млн. доларів.
11:25
Змінюється час відкриття продажу та термін "глибини" продажу квитків на міжнародні пасажирські поїзди.
10:47
Служба безпеки затримала ще двох учасників агентурної мережі фсб, яка діяла в Одеській та Дніпропетровській областях. Зловмисники коригували ракетно-дронові удари рф по військовій інфраструктурі Сил оборони.
10:54
Попалось на глаза сообщение, мимо которого просто невозможно пройти мимо. Не устоял против этого и я, поэтому ставлю в качестве главной новости еще не наступившего дня.
10:03
Запланований декілька днів тому пакет військової допомоги від США на 150 млн. доларів вже виділено.
08:25
У ніч на 4 липня росіяни здійснили повітряну атаку дронами-камікадзе з північного напрямку.
08:13
Повідомляємо про найважливіші події останньої доби на фронті за офіційними даними Генштабу ЗСУ станом на ранок 4 липня 2024 р.