Регион

13:03
У Вашингтоні 19 жовтня підписали Спільну заяву міністерств транспорту і торгівлеСША та інфраструктури України щодо підтримки інфраструктурної стійкості України та її відновлення через посилену двосторонню співпрацю.
09:53
20 жовтня в Одеській області, в тому числі і у місті Одеса, ввели режим економії електроенергії через російські удари дронами та ракетами по об'єктам енергетичної інфраструктури України.
16:12
З 11 жовтня на певний час всі школи Одеської області, які працювали в звичайному чи змішаному режимі навчання, переводяться суто в режим онлайн.
12:02
Одеська область отримала у якості гуманітарної допомоги пожежну машину з 30-метровою драбиною.
09:38
В баскетболе итог матча — это результат слаженной работы коллектива, где одно случайное действие или превратность судьбы не могут стать решающими факторами, как в том же футболе. На этом рынке открывается возможность сделать точный прогноз с наименьшими рисками проигрыша.
15:03
Агрохолдинг "Нібулон" покійного бізнесмена Олексія Вадатурського остаточно отримав у довгострокову оренду ділянку землі на березі Дунаю в Ізмаїлі під будівництво зернового терміналу.
14:28
Новий елеватор збудують на півдні Одеської області.
13:03
Роботу аміакопроводу "Тольятті - Одеса" та Одеського припортового заводу пропонують у ООН в рамках "зернового коридору".
17:52
В Одеській області зараз працюють в очному форматі 21 дитячий садок та 79 навчальних закладів працюють в очному форматі, інші дистанційно.
12:49
Зокрема, у південній частині Одеської області заборонено виходити на воду на озері Сасик та у дельті Дунаю.
12:29
7 вересня відбулася позачергова сесія Одеської обласної ради. Через закритість порядку денного та проектів рішень, дізнатися про прийняті на сесії рішення можна лише з пострелізу військової адміністрації.
15:05
Чергове розпорядження Одеської військової адміністрації дозволяє рух задіяної у сільскогосподарських роботах техніки цілодобово - навіть під час комендантської години.
11:01
Призначена позачергова сесія Одеської обласної ради.
17:51
У місті Одеса 97% школярів будуть навчатися дистанційно.
12:40
Хоча для деяких нечисленних бажаючих російську мову залишили у якості факультативу.
10:01
Рятувальники оголосили на сьогодні та завтра надзвичайний рівень пожежної небезпеки в Одеській області.
12:02
Украинские клубы уже начали выступления в еврокубковом сезоне 2022/23. Как минимум три команды точно сыграют на групповом этапе международных турниров, что означает достаточно интересную и насыщенную футбольную осень для болельщиков. Судя по всему, не останутся поклонники игры № 1 и без матчей внутреннего первенства.
15:47
Ті школи Одеської області, які мають укриття - будуть працювати оффлайн, сформувавши збірні класи. Ті школи, де укриттів немає - будуть працювати суто дистанційно. Форму навчання обирають батьки.
16:16
Мережа ресторанів McDonald’s відновить роботу в Україні. Спочатку - у Києві та містах заходу нашої країни, згодом - у інших великих містах, в тому числі і в Одесі.
14:44
Одеська митниця отримала нового тимчасового начальника.
13:48
В Одеській військовій адміністрації повідомляють, що вже зібрано понад 2 мільйони тон зерна нового врожаю.
11:31
В Одеській області більшість навчальних закладів готуються до змішаної форми навчання. Загалом, досить значна частина шкіл обладнані бомбосховищами.
09:30
Приміські населені пункти неподалік від Одеси 26 липня залишились без води через ремонтні роботи.
10:20
Під час війни в Одеській області продовжується робота сільского господарства. Незважаючи на російські ракетні обстріли та логістичні негаразди, вже зібрано мільйон тон зерна.
12:48
До озер Китай та Котлабух на півдні Одеської області будуть примусово наповнювати водою з Дунаю - наразі це єдина можливість запобігти іх висихання.