ПІВДЕНЬ

10:13
Одеська обласна військова адміністрація планує приблизно з 10 серпня відкрити для доступу та купання частину пляжів.
12:12
Прокуратура повернула у державну власність санаторний комплекс Куяльник в Одесі загальною вартістю 1 млрд. гривень.
12:40
Мова йде про села Надеждівка, Холмське і Новохолмське у Болградському районі на півдні Одеської області.
10:47
Міська влада Болграду вирішила під час війни витратити загалом 157 мільйонів гривень на реконструкцію очисних споруд місцевого водопроводу.
15:35
6 медичних закладів в Одесі та області потрапили до переліку лікарень, на ремонт яких виділено кошти з державного бюджету.
14:53
Мова йде про очільницю обласного департаменту охорони здоров'я, до якої у нового голови ОВА Олега Кіпера є чи не найбільше питань.
13:08
З 11 липня одесити більше не побачать рекламу айкосів та електронних сигарет, а через рік з прилавків зникнуть ароматизовані сигарети.
12:12
Одеська ОВА розглядає можливість звільнення всіх семи очільників районних адміністрацій.
14:34
Як випливає з заяв президента та прем'єр-міністра України, попереднє рішення НКРЕКУ про підвищення тарифів на водопостачання є незаконним та впроваджуватися не буде.
15:11
Вже з завтрашнього дня, 1 липня, в Одесі та ще 32 містах, а також для залізниці, встановлюються нові тарифи на водопостачання. Вода для людей дорожчає.
15:49
29 червня Верховна Рада своїми рішеннями змінила назви цілого ряду населених пунктів.
14:39
Середньовічну фортецю у Білгороді-Дністровському будуть реставрувати за технічної допомоги турецьких спеціалістів. Недавній тендер, в якому перемогла фірма без досвіду та без необхідного персоналу, скасували.
13:50
Біля узбережжя Одеси Чорне море вже відновлюється - солоність води повернулася до норми. Проте купатися у морі заборонено і небезпечно.
15:41
Внаслідок нічної грози виявилися знеструмленими 43 населених пункти в Одеській області, особливо постраждали Одеський та Ізмаїльський райони.
13:03
У проекту порядку денного наступної сесії Одеської обласної ради є низка проектів рішень про об'єднання та реорганізацію медичних закладів.
17:05
З середини червня в Одеській області почався організований збір урожаю.
11:39
Вода з водойм Херсонської, Миколаївської та Одеської областей може бути небезпечною для здоров'я, але це не стосується водопровідної води.
10:47
В Одеській області місцева влада натрівні Одеської обласної та районної адміністрацій вирішили відкрити деякі пляжі для відпочинку.
13:08
Незважаючи на війну, у Польщі повернулися до проекту нафропровода, який з'єднає Чорне і Балтійське моря від Одеси до Гданська з використанням вже існуючого нафтопровода Одеса - Броди.
13:53
На півдні Одеської області рятують придунайські озера від обмілення
19:39
У травні 2023 року відзначають 17 років з заснування найцікавішого етномузею під відкритим небом в Одеській області - Фрумушика-Нова. Незважаючи на воєнний час, цей комплекс продовжує роботу.
11:49
2 та 9 травня в Одесі будуть посилені заходи безпеки, а комендантську годину змінювати не будуть.
10:50
За перші два місяці 2023 року Одеська область збільшила обсяги експорту та імпорту.
14:57
В Одеській області пляжний сезон розпочинати не будуть через небезпеку.
12:32
Подовженлї комендантської години на 9 травня в Одеській області запроваджувати поки що не будуть.