ПІВДЕНЬ

11:50
В Одеській та деяких інших областях України продовжуються екстрені відключення електроенергії.
19:49
За інформацією енергопостачальної компанії "ДТЕК Одеські електромережі", зараз в Одеській області дефіцит електроенергії складає приблизно 50% від звичайного споживання, а ту половину, що залишилася - майже всю використовує критична інфраструктура,
10:33
16 січня ситуація з енергетикою в Одеській області залишається складною - діє режим екстрених відключень.
11:30
Через похолодання в Одеській області збільшився період відключень електроенергії.
10:22
11 січня в Одеській області діють стабілізаційні відключення електроенергії за графіками. Але холодна погода вносить корективи.
11:11
10 січня в Одеській області зберігається складна ситуація з електропостачанням. Наразі діють графіки стабілізаційних відключень.
11:18
8 січня в Одеській області діють стабілізаційні відключення електроенергії за графіками. Але холодна погода вносить корективи.
11:08
На ранок 5 січня в Одеській області продовжують діяти відключення світла за графіком, одна загальна ситуація в енергосистемі залишається складною.
10:01
4 січня в Одеській області діють оновлені графіки стабілізаційних відключень електроенергії.
11:20
Тепла та сонячна погода дозволила на певний час зменшити споживання електроенергіїї та перейти до стабілізаційних відключень за графіком.
14:18
В Одеській області діють екстрені відключення електроенергії, можливий ракетний удар.
11:21
Завданий росіянами напередодні ракетний удар не завдав серйозної шкоди енергосистемі. Вже вранці 30 грудня енергетики повернулися до тої ж ситуації, яка була перед цим ударом.
14:45
У Одесі та області під час новорічних та різдвяних свят на охорону громадського порядку будуть задіяні майже 3000 правоохоронців. Про це повідомляє поліція Одеської області.
18:08
Салютів та фейєрверків у новорічну ніч в Одесі та Одеській області не буде - продовжує діяти категорична заборона на їх використання під час війни.
09:29
Стабілізаційні відключення електроенергії в Одесі та Одеській області продовжуються за графіком.
09:32
Стабілізаційні відключення електроенергії в Одесі та Одеській області продовжуються за графіком.
15:40
Було Суворове - стане Бесарабське.
13:13
Хоча офіційного рішення Одеської обласної військової адміністрації ще немає, але на загальноукраїнському рівні вже є рішення про те, що у новорічну ніч комендантську годину скасовувати не будуть.
10:30
На початку нового тижня в Одесі та Одеській області зберігаються стабілізаційні відключення електроенергії, хоча і за графіком.
13:58
Одеська обласна військова адміністрація рекомендує не встановлювати у містах та селах новорічні ялинки та влаштовувати масові святкові заходи.
13:16
Відразу троє педагогів з Одеської області стали кращими вчителями 2022 року в Україні.
12:32
На ранок 21 грудня зберігається значний дефіцит потужності в енергосистемі, а також обмеження, спричинені пошкодженнями магістральних мереж систематичними ракетними та безпілотними атаками.
11:03
20 грудня в Одесі та Одеській області діють стабілізаційні відключення електроенергії за новим графіком. Однак можливі і екстрені відключення.
10:40
На 19 грудня в Одесі та Одеській області заплановані аварійні стабілізаційні відключення електроенергії.
11:15
Японська допомога у вигляді трьох потужних генераторів надійшла до Одеської області.