30 ноября 2023

15:17
Вночі 30 листопада було підірвано вантажний поїзд прямо у Північномуйському тонелі на Байкало-Амурській магістралі - відомій з радянських часів як БАМ. Що це означає для російської логістики та інфраструктури?
22:52
Напередодні на сесії міської ради стало відомо, що проблеми на узвозі Маринеска, які загрожують зсувом та ускладнюють тут рух трамваїв, досі не вирішені.
16:38
Всем известно, что у россии свой, присущий только ей путь - через ж..пу. Даже полет мидистра сраных дел Лаврова в Северную Македонию на заседание ОБСЕ осуществлялся по известному "обходному" маршруту - через Грецию, а не Болгарию, потому что на борту самолета была подсанкционная Захарова.
15:37
29 листопада на сесії міської ради депутати схвалили рішення про міський бюджет на 2024 рік. Що в ньому нового та важливого?
14:54
Після російського вторгнення в Україну Європа постала перед необхідністю адаптувати оборонну промисловість до умов війни, і ЄС вже поставив або поставить невдовзі 480 тисяч снарядів для України та доведе здатність виробництва боєприпасів до рівня 1 мільйон снарядів на рік.
14:17
Судноплавство з портів Одеської області продовжується. За термін дії гарантованого Україною коридору з портів Великої Одеси вийшли в море вже більше 160 суден.
13:30
Хайнц Альфред Киссингер, более известный как Генри Киссинджер умер на 101 году жизни.
12:17
Свій депутатський мандат складає депутатка міської ради від фракції "Слуг Народу" Олександра Ковальчук, яка у перші дні війни емігрувала у США.
11:56
Ракетний удар по Одесі, якого росіяни завдали увечері 5 листопада, завдав збитків на понад 200 мільйонів гривень лише через влучення ракети біля Художнього музею.
08:41
Бойца ЧВК «Вагнер» с позывным «Зубрак» осудили в Казахстане по статье о наемничестве и нарушении территориальной целостности Украины. Он воевал под Бахмутом и получил ранение. Заработанные им деньги конфисковали.
08:19
Хоча сніг розтанув, в Одесі досі не завершили ліквідацію наслідків сніжного буревію 26 листопада. Деякі трамвайні маршрути досі не працюють.
08:00
В ніч на 30 листопада росіяни знову завдали повітряного удару дронами-камікадзе. Цього разу їх ціллю стала Одеська область.
07:33
Повідомляємо про головні події на фронті за останню добу станом на ранок 30 листопада 2023 р. за офіційними даними Генштабу ЗСУ.