Україні обіцяють надати багато систем ППО

Середа, 10 липня 2024, 11:01
За підсумками саміту НАТО Україна отримає багато комплексів ППО - ракетних і артилерійських різного радіусу дії, від далекобійних до зенітних систем малої дальності.
Україні обіцяють надати багато систем ППО

Під час відкриття саміту НАТО президент США Джо Байден оголосив про передачу Україні додаткової системи Patriot

Також у наступні місяці США та партнери мають намір надати Україні “десятки систем ППО”, зокрема NASAMS, HAWK, IRIS-T та Gepard.

Україна отримає чотири батареї ЗРК Patriot: три – від США, Німеччини та Румунії, ще одну спільно зберуть Нідерланди з іншими партнерами. Також Італія передасть додаткову систему SAMP-T.

"Наше послання Москві та світу чітке: наша підтримка України сильна та непохитна",  – сказав Байден, виступаючи перед учасниками ювілейного 75-го саміту НАТО.

"Найближчими місяцями США та партнери мають намір надати Україні десятки тактичних систем протиповітряної оборони, зокрема NASAMS, HAWK, IRIS T-SLM, IRIS T-SLS та системи Gepard. – сказав Байден. – Ці системи ще більше розширять і посилять покриття протиповітряної оборони України".

Байден наголосив, що росія програє у цій війні, кремль втрачає людей на фронті, росіяни покидають країну, а Україна залишається "вільною та незалежною країною".

 

comments powered by HyperComments