Україна знищила біля 17% нафтової промисловості росії

Середа, 10 липня 2024, 14:05
Українські удари дронами та ракетами у 2024 р. знищили чи зробили непридатною до роботи до 17% нафтопереробної промисловості росії.
Україна знищила біля 17% нафтової промисловості росії

За словами високопоставленого представника НАТО, атаки України на російську територію суттєво вплинули на економіку росії. Про це один з посадовців Альянсу сказав на полях Вашингтонського саміту.

“Ми дійсно бачимо, що удари України по російській території мають вплив на російську економіку, на нафтопереробку, на російський експорт енергоносіїв”, – заявив чиновник.

Українські військові використовують різні види озброєнь для ударів вглиб російської території. Це призвело до того, що росія була змушена ввести внутрішні обмеження на експорт палива та інші подібні заходи.

“Обсяг російської нафтопереробки скоротився на близько 17%. Гадаю, ми і надалі будемо це спостерігати, оскільки Україна використовує різні типи зброї, і це матиме подальший вплив на російську економіку”, – вважає посадовець НАТО.

Також відомо, що Україна вразила понад 30 нафтопереробних заводів, терміналів та нафтобаз росії, за словами президента України Володимира Зеленського наприкінці червня. За його словами, «відстань у півтори тисячі кілометрів для дронів СБУ вже не перешкода».

comments powered by HyperComments