До Північноатлантичного альянсу приєднається країна з Південної Атлантики

Вівторок, 9 липня 2024, 14:10
Саме в той день, коли росія здійснила варварський терористичний ракетний удар по Україні, стало відомо, що до блоку НАТО хоче приєднатися країна, що знаходиться на узбережжі Південної Атлантики - Аргентина.
До Північноатлантичного альянсу приєднається країна з Південної Атлантики

Аргентина вирішила вступити до НАТО і надіслати зброю в Україну. Про це стало відомо надвечір 8 липня - як раз в той день, коли росіяни здійснили свій терористичний ракетний удар по Україні, якиій прийшовся по Києву, Кривому Рогу, Дніпру та іншим містам.

Таким чином, вперше до Північноатлантичного альянсу приєднається країна з Південної півкулі та яка має своє морське узбережжя як раз у Атлантичному океані, але у південній його частині.

Зазначається, що на конгресі правих сил Латинської Америки в Бразилії представник уряду Аргентини обґрунтував рішення «підтримати Україну та Ізраїль у їхніх війнах». «У минулому Аргентина обмінювалася обіймами з Венесуелою, Кубою та Іраном, а тепер ми робимо це з країнами, які борються за своє виживання», - сказав міністр оборони Аргентини Луїс Альфонсо Петрі.

Він заявив, що Аргентина вирішила подати заявку на вступ до НАТО, закупити бойові літаки F-16 замість китайських машин і надати допомогу Україні, надіславши їй зброю, необхідну для ведення війни з росією. «Ми не можемо залишатися нейтральними в цій ситуації. Ми повинні бути на боці країн, які захищають свою свободу та демократію», – сказав Петрі".

comments powered by HyperComments