Война

22:02
26 жовтня йде вже 245-й день Великої вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. Одеська область залишається без обстрілів, але вже з відключеннями електрики. На фронті йде повільний наступ ЗСУ. А росіяни готуються не лише відступати з Херсону, а й знову відступають з самого Севастополя. Головні події в нашому огляді.
13:33
Для начала напомню сам анекдот.
11:21
ЗСУ готуються до боїв за звільнення Херсону, окупанти продовжуть красти звідти навіть пам'ятники.
10:10
(утренние новости)
08:49
Повідомляємо про головні події на фронті станом на ранок 26 жовтня за офіційною інформацією Генштабу ЗСУ.
17:53
У РНБО України вважають, що росія у випадку підриву нею греблі Каховської ГЕС надовго, якщо не назавжди, зупинить подачу води в Крим каналом.
17:04
MIM-23 Hawk, Hawk ("Хоук" - ястреб) - американская мобильная ракета-перехватчик. В середине октября о планах предоставить Украине четыре пусковые установки систем Hawk заявила Испания. Сегодня агенство Reuters со ссылкой на двух американских чиновников сообщило, что США изучают возможность отправки Украине зенитных ракетных комплексов Hawk со своих складов.
14:19
У той фразы существует удивительное продолжение:
12:02
Вы будете смеяться, но "Северный поток" снова рвануло (или вырвало?).
09:50
Издания The Insider, Bellingcat и Der Spiegel в понедельник, 24 октября, опубликовали совместное расследование о секретном подразделении Главного вычислительного центра (ГВЦ) вооруженных сил рф, которое занимается наводкой высокоточных ракет по целям в Украине и причастно к ударам по гражданской инфраструктуре.
09:01
Інформаційне зведення оперативного командування "Південь" за добу 24 жовтня.
08:18
Повідомляємо про основні події на фронті, в Одеській області та на морі за офіційною інформацією Генштабу та оперативного командування "Південь" ЗСУ станом на ранок 25 жовтня.
22:18
ЗСУ розвивають наступ у Херсонській області та відбивають ворожі контратаки на Донбасі.
18:36
Продовжується втеча російських окупантів з Херсону та пограбування ними міста.
16:36
24 жовтня у складі оперативного з'єднання чорноморського флоту росії перебуває два ракетні кораблі, які загрожують обстрілом Одесі та іншим містам України.
15:01
Ядерні держави - США, Великобританія та Франція не вірять погрозам міністра так званої оборони росії про, начебто, "брудну" ядерну бомбу на територїї України. тото
12:32
Сьогодні - рівно 8 місяців, як йде Велика Вітчизняна війна українського народу проти російських загарбників, 24 жовтня і вже 243-й день. Головні події в Одесі, що відбувається на фронті, яка ситуація з ядерною загрозою, що робить російський флот у Чорному морі та як і чому всі стратегічні плани росіі пішли прахом.
08:41
Інформуємо про перебіг подій в Одеській області на та фронті станом на ранок 24 жовтня за офіційними даними Генштабу ЗСУ та оперативного командування "Південь".
22:25
Що відбувалося на східному фронті у Луганськіі та Донецькій областях 23 жовтня за даними Генштабу та інших офіційних військових джерел.
16:32
Показуємо в одному короткому відеоролику динаміку змін лінії фронту війни в Україні у період з 1 по 23 жовтня 2022 р.
12:14
Під час чергової спроби атакувати Україну безпілотниками-камікадзе іранського виробництва, ППО збили 16 таких "шахідів".
09:39
Повідомляємо про головні події на фронтах станом на ранок 23 жовтня за офіційними даними Генштабу ЗСУ.
21:26
Протягом дня 22 жовтня російський флот завдав ракетного удару по Одеській області та збільшив число ракетних кораблів у Чорному морі.
18:38
Російські окупанти не просто тікають з Херсону та правобережної частини Херсонської області, а й намагаються повністю вивезти звідти все місцеве українське населення - щоб залишити після себе пустелю.
16:42
Вранці 22 жовтня росіяни випустили по Україні 33 крилатих ракети - це значно менше, ніж було 10-11 чи 17 жовтня. 4 ракети з цього числа збили над Одеською областю.