Война

11:20
Вот что в разное время говорил бывший командующий сухопутными силами НАТО в Европе генерал Бен Ходженс в виде прогнозов. Все они сбываются.
09:30
Інформуємо про головні події на фронтах станом на ранок 13 листопада за офіційною інформацією Генштаба ЗСУ.
19:09
Де можна побачити російський флот 12 листопада та як він може загрожувати Одесі? Як Україна спробує дати асиметричну відповідь чорноморському флоту росії.
14:24
В одному короткому відеоролику менше ніж за хвилину показаний хід наступальної операції ЗСУ по звільненню Херсонської області та міста Херсон протягом 1 жовтня - 12 листопада 2022 р.
09:28
Повідомляємо про головні події на фронті станом на ранок 12 листопада по офіційній інформації Генштабу ЗСУ.
16:46
Вдень 11 листопада українські військові частини взяли під контроль місто Херсон. Про це також заявили Президент та Міністерство оборони України.
15:56
11 листопада Одесі та іншим містам України можуть загрожувати обстрілами два російські ракетні кораблі.
14:24
Головні події 11 листопада - це остаточний крах всіх російських планів наступу на Одесу, повний відступ російських окупантів з Херсону, поразка флоту росії у Чорному морі та новий пакет військової допомоги Україні від США та Іспанії. Таким є 11.11., 261-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
11:21
Пентагон анонсував сьомий "Рамштайн" для підтримки України, а в Білому домі оголосили нових пакет військової допомоги Києву.
10:41
Корвет "Гетьман Іван Мазепа", що зараз будують в Туреччині для флоту України, виготовляють зі сталі вже легендарного заводу "Азовсталь".
08:47
Повідомляємо про головні події на фронті станом на ранок 11 листопада за офіційними даними Генштабу ЗСУ.
12:14
За словами заступника міністра оборони України Ганни Маляр, вчорашні заяви російського командування про відступ з Херсону є просто пропагандою та дезинформацією.
10:01
Вночі 10 листопада над морем неподалік від Одеської області збили два російських розвідувальних безпілотника.
09:26
"Украинское контрнаступление на Херсонском направлении с августа - скоординированная кампания по перехвату, направленная на то, чтобы заставить российские войска отступить через Днепр без необходимости крупных наземных наступательных операций со стороны Украины, - вероятно, увенчалась успехом." ...
08:50
Повідомляємо про головні події на фронті станом на ранок 10 листопада по офіційній інформації Генштабу ЗСУ.
20:42
Начну со старого одесского анекдота.
19:50
Головна подія сьогоднішнього дня 9 листопада - це відступ росіян з Херсону. Також слід відзначити чергову спробу росіян випустити ракети по Одеській області, відступ у бази чорноморського флоту росії, а також фактичну підготовку росії до безумовної капітуляції. Так завершується 259-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
17:01
Херсонский коллаборант, так называемый "замглавы" оккупационной "администрации" Херсонской области Кирилл Стремоусов погиб в ДТП.
16:14
Дуже коротко поговоримо про дуже оперативне визволення Херсону дуже скоро.
14:34
Станом на 9 листопада у Чорному морі вже більше доби немає жодного ракетного корабля російського флоту, який становив би загрозу для Одеси.
11:56
За офіційною інформацією Міноборони США, росія під час своєї агресії втратила в Україні до половини всіх своїх танків та задіяла понад 80% своїх сухопутних військ.
09:55
8 листопада під час однієї з повітряних тривог росіяни атакували Одеську область однією ракетою.
08:50
Інформуємо про основні події на фронтах станом на ранок 9 листопада за офіційними даними Генштабу ЗСУ.
18:08
Ми продовжуємо досліджувати діяльність російського флоту та можливість його загрози з Чорного та Середземного морів для Одеси та інших міст України.
17:17
Министр обороны Украины Алексей Резников протроллил безумные заявления кремля о комарах-убийцах лаптеногих приматов, выращенных "в украинских биолабораториях американцами".