Война

09:40
У нас дуже гарні новини про ВМС України з Туреччини, про новий флагман українського флоту.
09:01
Інформуємо про основні події на фронтах станом на ранок 3 жовтня за офіційними даними Генштабу ЗСУ.
22:04
2 жовтня - вже 221-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. Дуже лаконічно про головне за останні два дні. Що відбувається в Одесі, як ЗСУ наступають у Луганській та Херсонській областях, що там з вступом України до НАТО.
09:46
Інформуємо про воєнні дії на фронтах станом на ранок 2 жовтня за офіційними даними Генштабу ЗСУ.
13:18
Угруповання росіян у місті Лиман оточене та приречене на повну ліквідацію. А українські військові вже піднімають державний прапор на околицях Лимана.
12:42
Вночі 1 жовтня по Одеській області було завдано ракетного удару росіянами. Також розібралися, чому тхне паленим.
09:22
Повідомляємо про основні події на фронтах станом на ранок 1 жовтня за офіційними даними Генштабу ЗСУ.
21:28
Сьогодні, 30 вересня, у свій 219-й день, Велика Вітчизняна війна українського народу проти російських загарбників вийшла на новий рівень ескалації. Мир настане після повного вигнання окупантів та вже за наступного президента росії. Саме так відреагувала Україна на так звану "анексію" окупованих областей росією.
18:36
На телеканалі "Перший Міський. Одеса" проаналізував сьогоднішню оперативну обстановку на фронті 30 вересня. Як росіян оточили в Лимані, чому російська мобілізація не має ніякого сенсу та яку військову допомогу отримує Україна.
16:16
Как и все, что делает российская власть, могилизация мужского населения россии приняла самые извращенные и неразумные формы.
10:29
Окрім невдалої спроби атакувати Одесу дронами, росіяни минулої ночі здійснили жахливі за своїми наслідками ракетні обстріли Дніпра, Запоріжжя та Миколаєва.
08:58
Інформуємо про перебіг бойових дій на фронтах та в Одеській області за офіційними даними Генштабу ЗСУ та оперативного командування "Південь".
01:10
Пізно увечері 29 вересня росіяни здійснили повітряну атаку Одеси та Миколаєва безпілотниками іранського виробництва.
22:29
29 вересня - 218 день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. Що відбувається в Одесі, де сновигає російський флот, яка зараз ситуація на фронтах та як наростає дійсно велика загроза ядерного удару.
14:18
Тук-тук... Это я - президент Байден. Принес посылку для ваших мальчиков!
09:35
(занимательная конспирология)
08:56
Повідомляємо про основні події на фронтах за офіційною інформацією Генштабу ЗСУ на ранок 29 вересня.
13:50
Сьогодні загальний склад російського оперативного з'єднання у Чорному морі скоротився, але Одесі все ж загрожує три ракетні кораблі росії.
13:13
Увечері 27 вересня росіяни спробували здійснити ракетний обстріл Одеси.
11:33
28 вересня наш з Рудим огляд оперативної інформації також, головним чином, присвячений Одесі - через чергові спроби російських обстрілів Одеської області. Йде 216-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників, що відбувається на морі, на фронтах та як йдуть справи з військовою допомогою Україні. Що чекає путіна?
08:58
Інформуємо про хід бойових дій на фронтах станом на ранок 28 вересня за офіційними даними Генштабу ЗСУ.
14:49
Увечері 26 вересня російським ракетним ударом було зруйновано до непридатного стану аеропорт у Кривому Розі.
14:04
Продовжуємо щоденне відстеження діяльності чорноморського флоту росії, можливість ракетного удару з моря по Одесі станом на 27 вересня.
12:50
На прикладі того, що відбувається у Мелітополі, можна зрозуміти, як саме окупанти проводять свої псевдореферендуми. Фактично вони відбуваються під загрозою зброї для мешканців окупованих територій.
11:32
Увечері 26 та вранці 27 вересня росіяни спробували завдати удару по Одесі та по Миколаївській області іранськими дронами-камікадзе. Всі вони були збиті ППО.