Война

14:20
Через штормову погоду за останні дні на узбережжя Одеської області двічі викидало морські міни.
08:48
Інформуємо про основні події на фронтах станом на ранок 8 листопада за офіційними даними Генштабу ЗСУ.
15:04
На озброєння України надійшли американські ЗРК NASAMS норвезької розробки та іспанські Aspide з італійськими ракетами.
10:01
На основі динаміки змін лінії фронту можна зробити висновок про звільнення половини окупованої української території.
08:48
Повідомляємо про головні події на фронті станом на ранок 7 листопада по офіційній інформації Генштабу ЗСУ.
13:41
6 листопада у Чорному морі немає жодного російського ракетного корабля - всі вони стоять у базах або пошкоджені, або не можуть діяти в штормову погоду.
09:31
Повідомляємо про основні події на фронтах за останню добу станом на ранок 6 листопада за офіційною інформацією Генштабу ЗСУ. Г
15:58
Министр иностранных дел Ирана Хоссейн Амир-Абдуллахиан признал поставку России беспилотных летательных аппаратов. Об этом 5 ноября сообщает AP.
09:17
Інформуємо про основні події на фронтах за офіціальною інформацією Генштабу ЗСУ станом на ранок 5 листопада.
18:56
Головні події останніх двох днів в Одесі, в Україні, на фронті та у Чорному морі в нашому огляді - за 4 листопада, 254-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
15:15
Новий пакет військової допомоги на 400 мільонів доларів, який фінансує постачання Україні партії танків, бронетехніки та спорядження.
10:51
Інспекція армії США в Україні виявила, що вся передана західна зброя використовується за призначенням - знищує належним чином російських агресорів та ніяк не розкрадається чи перепродається.
08:50
Повідомляємо про основні події на фронтах за офіціальною інформацією Генштабу ЗСУ станом на ранок 4 листопада.
18:20
Показуємо щось дуже цікаве - як стоять пошкоджені фрегати "Адмирал Макаров" та "Адмирал Эссен" у Севастополі на ремонті та, як звичайно, аналізуємо дії російського флоту та його можливість загрожувати Одесі.
13:31
"За время полномасштабной агрессии защитниками Украины уничтожено в два раза больше самолетов РФ, чем потеряно Советским Союзом за 10 лет войны в Афганистане – 278 самолетов РФ в Украине против 118 советских самолетов в Афганистане. Эта война является таким же позором для РФ [как афганская для СССР] и станет причиной ее разрушения!" – написал сегодня в Telegram командующий ВСУ Валерий Залужный.
08:42
Інформуємо про головні події на фронтах по даним Генштабу ЗСУ на ранок 3 листопада.
17:58
Вундервафля — супероружие, способное вызвать смех увидевшего его врага. К таким чудесам можно отнести царь-пушку, которая никогда не стреляла, царь-танк "Армата", который никогда не воевал, царь-самолёт Су-57, который никогда толком не участвовал в боях, а тут еще чудо ракету выдумали...
15:26
Станом на 2 листопада ракетними обстрілами Одесі та іншим містам України загрожує лише один російський корабель у морі. Загальний ж стан чорноморського флоту у росіян просто жалюгідний.
13:41
Вранці 2 листопада ППО показала максимальну ефективність, збивши всі випущені росіянами по Одеській області ракети.
11:34
Головні події на сьогодні, 2 листопада. Росіяни спробували обстріляти Одеську область, а їх диктатор визнав жалюгідне становище російського чорноморського флоту. Йде вже 252-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
08:46
Повідомляємо про основні події на фронті станом на ранок 2 листопада за офіційними даними Генштабу ЗСУ.
17:17
1 листопада у Чорному морі вперше за кілька місяців не зафіксованого жодного ракетного корабля російського флоту, який міг би загрожувати Одесі ракетним обстрілом.
16:30
Вже можна побачити, як виглядає російський фрегат "Адмирал Макаров" після завданих йому пошкоджень під час удару безпілотниками по Севастополю 29 жовтня.
15:47
Задля безпеки судноплавства у напрямку портів Одеса, Чорноморськ і Південний Туреччина, США та деякі держави Європи готові задіяти військову силу і вже збільшують свою військово-морську присутність у Чорному та Середземному морях.
10:31
Продажа вертолетных двигателей врагу во время войны - это далеко не все прегрешения не поворачивается язык сказать Героя Украины, президент корпорации "Мотор Січ" Вячеслава Богуслаева.