Транспорт

13:17
17 800 вантажних вагонів, які були у власності російських та білоруських державних та приватних структур, передані в управління "Укрзалізниці" з правом використання та отримання прибутку від цього.
08:50
Затримки та запізнення пасажирських потягів "Укрзалізниці" значно скоротилися.
16:42
Керівництво ООН виступило з закликом до росії зняти морську блокаду з українських портів - передусім Одеси, Чорноморська та Южного.
13:58
За другий місяць війни, протягом квітня, українські залізниці перевезли 9,15 млн. тон вантажів. Це більше, ніж у березні.
08:53
Затримки та запізнення пасажирських потягів "Укрзалізниці" внаслідок ворожих ракетних ударів по інфраструктурі увечері 3 та 4 травня продовжуться.
22:51
Увечері 4 травня росія знову завдала декілька ударів по залізничній інфраструктурі.
17:27
Вартість перевалки вантажів, особливо зернових, в дунайських портах Одеської області за час війни зросла в декілька разів.
13:40
Після ворожих ракетних ударів увечері 3 травня було пошкоджено залізничну інфраструктуру. Внаслідок цього затримується прибуття всіх потягів у напрямку до Одеси та прямування тих потягів, які відправились з Одеси напередодні.
13:13
"Укзалізниця" інформує, що затримка пасажирських потягів внаслідок російських ракетних ударів зменшується.
11:56
Напередодні Одеська залізниця запустила другий денний рейс вузькоколійного потягу між Гайвороном та Рудницею.
09:21
Більше двох десятків пасажирських потягів затримуються через завдані ворогом ракетні удари по залізничній інфраструктурі.
23:41
Увечері 3 травня внаслідок ракетних ударів по багатьом регіонам України було пошкоджено залізничну інфраструктуру.
15:15
За березень-квітень 2022 року пасажирськими поїздами перевезено майже 10 тис. тонн гуманітарної допомоги. Одеса на третьому місці по кількості отриманої "гуманітарки" після Києва та Харкова.
11:11
2 травня громадський транспорт в Одесі не курсував через режим подовженої комендантської години. Але сьогодні, 3 травня, майже всі маршрути трамваїв та тролейбусів працюють.
09:40
3 травня одеський залізничний вокзал відновив роботу після "довгої" комендантської години 2 травня.
16:57
На Гайвороньскій вузькоколійці, яку обслуговує регіональній філіал "Одеська залізниця", вже відзавтра буде курсувати ще один приміський потяг.
11:34
Через блокаду портів "Великої Одеси" там, а також в портах Миколаєва, заблоковано більш як 4,5 млн. тон зерна.
17:35
Рішення Мініфраструктури фіксує фактичний стан справ у окупованих портах та робить їх використання незаконним з точки зору міжнародного права.
19:40
Внаслідок російського ракетного удару зазнала руйнації злітна смуга аеропорту в Одесі.
13:50
Через режим подовженої комендантської години в Одесі в день 2 травня не буде працювати залізничний вокзал та будуть скасовані пасажирські потяги.
18:03
У зв'язку з запровадженням в Одесі 2 травня "довгої" комендантської години, в цей день не будуть курсувати майже всі приміські електрички.
09:03
Публікуємо розклад відправлень потягів з Одеси на 29 квітня.
17:34
Активіст та співробітник "Укрзалізниці" Олег Заблудовський опубликовав декілька світлин, зроблених на вже окупованій ворогом залізничній станції Маріуполь.
16:02
По словам заместителя главы "Укравтодора" Андрея Ивко, за восстановление разрушенных в ходе войны украинских дорог платить будет агрессор - россия.
10:22
С начала войны, которую начало государство-террорист россия, в Украине были разрушены и повреждены дороги и искусственные сооружения на 900 млрд гривен. Такие данные в эфире всеукраинского телемарафона привел первый заместитель главы Укравтодора Андрей Ивко.