Транспорт

14:53
Через морську блокаду внаслідок військової агресії Росії експорт зерна з Одещини упродовж березня-квітня скоротився до 1 млн тонн. Про це заявила директор департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської обласної військової адміністрації Алла Стоянова.
10:27
З початку війни у тих потягах "Інтерсіті", які курсують Україною на регулярній та евакуаційній основі, послуга харчування була скасована.
10:55
Українська залізниця відкрила з 12 травня більш ранній попередній продаж квитків на потяги за 20 діб до відправлення.
09:34
Поточна робота залізниці в Одесі на 12 травня.
16:03
Из-за полномасштабного российского вторжения дорожные компании Украины потеряли более 200 производственных баз, отметили в Укравтодоре. 
09:03
Станом на 11 травня українська залізниця евакуювала з охоплених бойовими діями регіонів майже 3,7 мільона українців.
11:40
Створено зручний для пасажирів евакуаційний залізничний хабовий маршрут з України до Німеччини.
16:22
Оскільки повітряний простір України закритий для авіаційного сполучення, пасажири з Одеси та інших міст України за необхідності можуть скористатися аеропортом Кишинева у сусідній Молдові.
12:02
За квітень 2022 року, під час війни та морської блокади портів "Великої Одеси", Україна вивезла на експорт більше мільйона тон зерна через порти Румунії, користуючись альтернативними шляхами через південь Одеської області.
14:10
На "Гайворонській" вузькоколійці, яка обслуговується регіональним філіалом "Одеська залізниця" "УЗ" готують до відновлення руху ще одну ділянку, на якій не було руху потягів ще з 2019 року.
18:18
9 травня в Одеській області запроваджується "довга" комендантська година. В цей день не будуть ходити потяги, міжміські автобуси, та міський громадський транспорт.
13:17
17 800 вантажних вагонів, які були у власності російських та білоруських державних та приватних структур, передані в управління "Укрзалізниці" з правом використання та отримання прибутку від цього.
08:50
Затримки та запізнення пасажирських потягів "Укрзалізниці" значно скоротилися.
16:42
Керівництво ООН виступило з закликом до росії зняти морську блокаду з українських портів - передусім Одеси, Чорноморська та Южного.
13:58
За другий місяць війни, протягом квітня, українські залізниці перевезли 9,15 млн. тон вантажів. Це більше, ніж у березні.
08:53
Затримки та запізнення пасажирських потягів "Укрзалізниці" внаслідок ворожих ракетних ударів по інфраструктурі увечері 3 та 4 травня продовжуться.
22:51
Увечері 4 травня росія знову завдала декілька ударів по залізничній інфраструктурі.
17:27
Вартість перевалки вантажів, особливо зернових, в дунайських портах Одеської області за час війни зросла в декілька разів.
13:40
Після ворожих ракетних ударів увечері 3 травня було пошкоджено залізничну інфраструктуру. Внаслідок цього затримується прибуття всіх потягів у напрямку до Одеси та прямування тих потягів, які відправились з Одеси напередодні.
13:13
"Укзалізниця" інформує, що затримка пасажирських потягів внаслідок російських ракетних ударів зменшується.
11:56
Напередодні Одеська залізниця запустила другий денний рейс вузькоколійного потягу між Гайвороном та Рудницею.
09:21
Більше двох десятків пасажирських потягів затримуються через завдані ворогом ракетні удари по залізничній інфраструктурі.
23:41
Увечері 3 травня внаслідок ракетних ударів по багатьом регіонам України було пошкоджено залізничну інфраструктуру.
15:15
За березень-квітень 2022 року пасажирськими поїздами перевезено майже 10 тис. тонн гуманітарної допомоги. Одеса на третьому місці по кількості отриманої "гуманітарки" після Києва та Харкова.
11:11
2 травня громадський транспорт в Одесі не курсував через режим подовженої комендантської години. Але сьогодні, 3 травня, майже всі маршрути трамваїв та тролейбусів працюють.