Транспорт

17:27
Регіональний філіал "Львівська залізниця" "Укрзалізниці" переводить частину співробітників залізниці на скорочений робочий день або скорочений робочий тиждень.
14:08
Вдень 30 червня в Одесі пройшла дуже сильна злива, що спричинило підтоплення та неможливість руху транспорту на деяких напрямках.
10:17
Кабінет Міністрів погодив призначення директорів Одеського морського торговельного порту, морського порту "Південний" та морського торговельного порту "Чорноморськ".
09:33
Фактично підписана напередодні угода про скасування дозволів на перевезення країнами Євросоюзу для українських автомобільних перевізників означає "транспортний безвіз". Дана угода починає діяти з моменту підписання, тобто з 29 червня.
17:27
Профспілка залізничників і транспортних будівельників пропонує запровадити в "Укрзалізниці" іменні локомотиви, які будуть названі на честь загиблих залізничників.
11:11
"Укрзалізниця" оприлюднила рейтинг найкращих вокзалів та пасажирських потягів, складений на основі відгуків пасажирів. Найкращим вокзалом став Одеський, а у ТОП-5 потягів увійшли два потяги з Одеси.
09:32
Російська компания "Трансмашхолдинг", яка мала своє виробництво залізничного рухомого складу на території Угорщини, більше не буде працювати в Європі. Тому що санкції працюють.
15:15
Тарифи на перевезення вантажів українською залізницею збільшують на 70%. Пропозицію про це "Укрзалізниці" погодило міністерство інфраструктури. Підвищені тарифі вступають в силу з моменту офіційної публікації наказу за підписом міністра.
14:34
За травень 2022 року порти Одеської області на Дунаї Ізмаїл та Рені обробили 1,3 мільйона тон зернових вантажів, що в 1,6 раза більше ніж у квітні 2022 р
11:50
До порту Рені на півдні Одеської області вантажні потяги йдуть транзитом через територію Молдови з Вінницької області - під українськими тепловозами.
17:37
З 1 липня Польща скасовує безкоштовний проїзд польськими пасажирськими потягами для українців. 
15:30
Внаслідок російського ракетного удару 26 червня тимчасово припинено рух потягів через автомобільно-залізничну дамбу у Черкасах, яка з'єднувала два береги Дніпра.
12:40
Великобританія вирішила надати Україні 10 мільйонів фунтів стерлінгів для ремонту та підвищення пропускної спроможності залізниць.
10:57
Станом на ранок 27 червня в Одесі працюють на лініях 138 трамваїв та тролейбусів загалом.
20:53
Як раз тоді, коли уряди України та Молдови домовилися відновити закинуту залізницю на півдні Одеської області від Березино до Басарабяски, ми пропонуємо подивитись на неї.
09:32
Аварія на контактній мережі, яка сталася на території Польщі меж прикордонною станцією Медика і Перемишлем, спричинала затримки та скорочення маршрутів всіх міжнародних потягів, які йдуть до Польщі з Одеси, Києва та Запоріжжя.
22:30
Уряди України та Молдови підписали меморандум про взаєморозуміння, який передбачає відбудову та відновлення руху залізницею Березине - Басарабяска, яка сполучає південні райони Молдови і Одеської області.
15:56
Вже з 2 липня в Одесі подорожчають автобуси та маршрутки. Дізнаємося - чому.
18:30
В умовах морської блокади значення залізниць і, особливо, залізниць, які ведуть через кордон у Європу, різко зросло. І тут виявилося, що Україна має декілька зовсім закинутих залізниць до Європи, які десятиліттями не використовувалися. Вони розташовані у Одеській, Закарпатській та Львівській областях.
09:45
Також Великобританія готова надати всю можливу допомогу, а також кораблі, для розмінування судноплавних шляхів до портів Одеса, Чорноморськ і Южний.
14:34
В Одеській області вдень забороняється рух великовантажних автомобілів для запобігання руйнуванню доріг. Але винятки з цієї заборони фактично дозволяють рух машин з майже всіма важливими видами вантажів.
11:27
За даними "Укрзалізниці", протягом червня найпопулярнішими серед пасажирів потягами стали ряд потягів західного напрямку.
12:46
Спочатку Литва припинила транзит підсанкційних вантажів до Калінінградської області росії залізницею, а згодом - і автотранспортом.
17:55
22 июня озвучиваются проекты создания трех безопасных судоходных коридоров для снятия морской блокады с порта Одессы. Какова при этом украинская позиция.
14:54
З 21 червня в Одесі на декілька днів змінюються маршрути тролейбуса №7 та №9.