ТРАНСПОРТ

16:50
Компанія Maersk ставить на лінію між портом Констанца і Чорноморськом (Одеська область) четвертий контейнеровоз.
15:22
Молдова почала реконструкцію залізниці від міста Бендери (станція Тигіни) до Басарабяски, далі планується модернізувати залізницю до станції Етулія - це у напрямку на південь Одеської області до порту Рені.
10:01
Фінансування для підтримки діяльності та готовності до польотів непрацюючого міжнародного аеропорту Бориспіль буде у вигляді матеріальної допомоги від порту Південний Одеської області на суму 250 мільйонів гривень.
12:17
Діючий зараз "транспортний безвіз" України та Євросоюзу продовжать ще на рік.
15:41
Під час Міжнародної конференції відновлення URC2024, що напередодні пройшла у Берліні, Україна показала 95 проектів відновлення транспортної, передусім залізничної та портової, інфраструктури на загальну суму до 27 мільярдів доларів.
09:31
Для "Укрзалізниці" знайшли європейське фінансування для закупівлі не 30 електровозів, а 80.
16:06
У минулому місяці всі діючі українські порти, які зосереджені в Одеській області, сумарно обробили понад 8 млн. тон вантажів.
13:09
Морські порти "Миколаїв" та "Ольвія" готові у будь-який момент відновити роботу - але цьому заважає безпековий фактор.
10:10
В складі "Укрзалізниці" створено ще одну філію, яка не прив'язана до поточної структури регіональних філій - це "Локомотивна компанія".
15:10
Уряд Італії готує пакет фінансової допомоги Україні для відновлення залізничної, транспортної та іншої інфраструктури.
16:16
Але обсяги вивантаження зернових, навпаки, знизилися через погодні умови, повітряні тривоги і російські обстріли.
10:05
Задля економії електроенергії "Укрзалізниця" обмежує низку приміських електропоїздів у чотирьох регіональних філіях, окрім Одеської залізниці.
13:43
У КП "Одесміськелектротранс" намагаються придбати основні комплектуючі для модернізації 5 старих трамваїв на загальну суму понад 34 мільйони гривень.
18:18
В умовах викликаного дефіцитом електроенергіх скорочення випуску рухомого складу трамваїв і тролейбусів на одеські маршрути відстежити їх рух онлайн і спланувати поїздку стало неможливо.
14:05
Адміністрація морських портів України оприлюднила дані про підсумки роботи портів за 5 місяців 2024 року.
14:04
За травень 2024 року морські і дунайські порти Одеської області відправили на експорт майже 6 мільйонів тон української аграрної продукції.
19:51
З 5 червня через дефіцит електроенергії в Одесі більш ніж наполовину скоротять кількість трамваїв та тролейбусів на маршрутах.
12:32
"Укралізниця" повідомляє як про загальне зростання обсягів пасажирських перевезень, так і про значний ріст пасажиропотоку на деяких напрямках.
09:51
До великих морських портів Одеської області за минулий тиждень побільшало залізничних зернових вантажів, а до порту Ізмаїл - трохи поменшало.
15:01
За перші 5 місяців 2024 року "Укрзалізниця" збільшила вантажоперевезення на 30% порівняно з таким самим періодом 2023 року.
09:37
За період дії українського морського коридору з серпня 2023 року порти Одеської області як єдині діючі в Україні відправили на експорт понад 50 млн. тон вантажів.
12:40
Судноплавна компанія Maersk, яка спеціалізуєтсья на контейнерних перевезеннях, відновлює регулярну контейнерну лінію до порту Чорноморськ Одеської області.
10:04
Под понятием авто спецтехника подразумевается большой ассортимент машин, которые используются в строительстве, сельском хозяйстве, коммунальными службами. Все они отличаются по внешнему виду, функциональности, назначению, поэтому выбор стоит делать, отталкиваясь от сферы эксплуатации.
15:40
Компанія Flixbus, яка відома як європейський автобусний лоукостер, запускає три міжнародні маршрути з України до Молдови, Угорщини та Польщі, які проходять через аеропорти.
14:04
Мова йде про порт Чорноморськ, який з початку 2024 року приймає та відправляє вантажі у контейнерах на постійній основі.