Транспорт

19:28
Ми побачили, що відбувається в Одесі з лініями трамваю на Великому Фонтані в районі 16-ї станції та по вулиці Дача Ковалевського з унікальним одноколійним маршрутом №19.
11:50
Глибини для судноплавства в українській частині гирла Дунаю довели до 6,5 метрів, а в районі порту Ізмаїл на півдні Одеської області до 7 метрів.
17:42
До порту Ізмаїл на півдні Одеської області доставили партію технічної солі з Єгипту морським шляхом.
11:42
Наразі міністерство енергетики шукає локації для розміщення турецьких плавучих електростанцій неподалік від берегів Одеської області.
16:01
Україна закликала ООН та Туреччину примусити Росію припинити блокування судноплавства в Чорному морі
09:32
Річкова судноплавна контейнерна лінія від румунського порту Констанца на південь Одеської області по Дунаю буде продовжена і охопить не лише порт Рені, а ще й Ізмаїл.
18:06
Судячи з планів керівництва "Укрзалізниці", відновлена лінія на півдні Одеської області від станції Березино до Молдови все ще не виконує вантажних перевезень.
14:27
Сусідня з Україною Молдова 14 лютого закрила повітряний простір.
18:44
Відбудова залізниці між Молдовою та півднем Одеської області, запуск потягу з Києва до Кишиневу та збільшення вантажообігу - основні напрямки співпраці залізниць України та Молдови.
17:05
З великих морських портів Одеської області на середину лютого вже експортували 21 мільйон тон української аграрної продукції.
13:03
З 13 лютого в Одесі знову курсують трамваї та тролейбуси.
11:33
"Укрзалізниця" ввела тимчасову конвенцію із забороною навантаження на всіх станціях на півдні Одеської області від Бугаза і Білгорода-Дністровського до Ізмаїла і Березино.
09:26
Минулої ночі було пошкожено залізничне полотно на магістралі між Миколаєвом та Херсоном, що знаходиться у обслуговуванні Одеської залізниці.
11:11
З 13 лютого в Одесі відновить роботу після вимушеної перерви міський електротранспорт.
12:12
Ракетный удар, який завдали росіяни 10 лютого, не призвів до значних перебоїв руху на залізницях. Однак, декілька пасажирських поїздів, в тому числі двох одеського напрямку.
09:46
"Укрзалізниця" планує вийти на ринок залізничних перевезень у Євросоюзі шляхом створення там власної компанії-перевізника.
13:10
Поромна переправа через Дунай Орлівка - Ісакча на півдні Одеської області перетворюється на повноцінний порт.
16:16
Фонд держмайна продає з аукціону в рамках приватизації пори Білгород-Дністровський в Одеській області за стартовою вартістю у 187 мільйонів гривень.
14:47
Інформація про те, що в порту Рені на півдні Одеської області затонула баржа, виявилася недостовірною. Баржу вдалося врятувати.
09:12
Починаючи ще з ранку 4 лютого в Одесі не ходять трамваї та тролейбуси.
13:03
За січень 2023 року залізничний транспорт збільшив перевезення вантажів порівняно з груднем на 11% — до 11,293 млн тонн. Такі дані озвучив голова правління «Укрзалізниці» Олександр Камишін.
19:12
4 лютого залізничний вокзал в Одесі працює за розкладом та приймає одеситів у якості "пункту незламності".
15:26
Порт Південний за січень 2023 року обробив більше 77 тисяч тон вантажів.
13:03
Відвантаження зернових в Одеському морському торговому порту з терміналу GNT Group йде під контролем професіоналів компанії та забезпечує безперебійну роботу «зернового коридору». На цьому у своєму інтерв’ю Бізнес Цензору наголосили власники GNT Group – Володимир Науменко та Сергій Гроза, коментуючи спроби заблокувати роботу терміналу кредиторами компанії Argentem Creek Partners.
10:45
Порт Білгород-Дністровський в Одеській області стає другим портом, який приватизують повністю як цілісний майновий комплекс.