Транспорт

15:15
За березень-квітень 2022 року пасажирськими поїздами перевезено майже 10 тис. тонн гуманітарної допомоги. Одеса на третьому місці по кількості отриманої "гуманітарки" після Києва та Харкова.
11:11
2 травня громадський транспорт в Одесі не курсував через режим подовженої комендантської години. Але сьогодні, 3 травня, майже всі маршрути трамваїв та тролейбусів працюють.
09:40
3 травня одеський залізничний вокзал відновив роботу після "довгої" комендантської години 2 травня.
16:57
На Гайвороньскій вузькоколійці, яку обслуговує регіональній філіал "Одеська залізниця", вже відзавтра буде курсувати ще один приміський потяг.
11:34
Через блокаду портів "Великої Одеси" там, а також в портах Миколаєва, заблоковано більш як 4,5 млн. тон зерна.
17:35
Рішення Мініфраструктури фіксує фактичний стан справ у окупованих портах та робить їх використання незаконним з точки зору міжнародного права.
19:40
Внаслідок російського ракетного удару зазнала руйнації злітна смуга аеропорту в Одесі.
13:50
Через режим подовженої комендантської години в Одесі в день 2 травня не буде працювати залізничний вокзал та будуть скасовані пасажирські потяги.
18:03
У зв'язку з запровадженням в Одесі 2 травня "довгої" комендантської години, в цей день не будуть курсувати майже всі приміські електрички.
09:03
Публікуємо розклад відправлень потягів з Одеси на 29 квітня.
17:34
Активіст та співробітник "Укрзалізниці" Олег Заблудовський опубликовав декілька світлин, зроблених на вже окупованій ворогом залізничній станції Маріуполь.
16:02
По словам заместителя главы "Укравтодора" Андрея Ивко, за восстановление разрушенных в ходе войны украинских дорог платить будет агрессор - россия.
10:22
С начала войны, которую начало государство-террорист россия, в Украине были разрушены и повреждены дороги и искусственные сооружения на 900 млрд гривен. Такие данные в эфире всеукраинского телемарафона привел первый заместитель главы Укравтодора Андрей Ивко.
09:08
У четверг 28 квітня пасажирські перевезення залізницею в Одесі та Одеській області відбуваються з деякими змінами.
19:15
З 27 квітня "Укрзалізниця" обмежує рух пасажирських та приміських потягів у південній частині Одеської області.
18:28
Румунія розпочала ремонт залізниці широкої колії 1520 мм, яка доходить до портового та промислового міста Галац на березі Дуная з Одеської області України - від порту Рені через Джурджулєшти (Молдова).
09:09
27 квітня залізниця продовжує пасажирські перевезення. Розповідаємо про розклад з Одеси з урахуванням ворожих ракетних ударів.
16:42
Україна розглядає можливість створення нових транспортних коридорів через Польщу і країни Балтії для використання портів на Балтійському морі в умовах блокування росією українських портів на Чорному та Азовському морях.
13:35
У перші дні травня суттєвих тимчасових змін зазнає розклад руху приміських електричок з Одеси, а також потяга сполученням "Одеса - Ізмаїл"
09:12
26 квітня українська залізниця продовжує перевезення попри завдані напередодні пошкодження інфраструктури.
17:03
Найбільша у світі крюїнгова компания V.Group закликає НАТО забезпечити супровід торгівельних суден у Чорному морі, тобто вперше з часів Другої Світової війни запровадити систему конвоїв.
12:35
Вранці 25 квітня росія завдала ракетних ударів по залізничній інфраструктурі. Затримується ціла низка пасажирських потягів.
09:09
Розповідаємо про роботу залізничних пасажирських перевезень в Одесі та евакуаційних рейсів на 25 квітня.
11:11
Україна та Польща створять спільне логістичне підприємство, покликане кардинально збільшити об’єм залізничних перевезень українського експорту до ЄС та на світові ринки через Європу.  Меморандум про це 23 квітня підписали прем’єр-міністри України Денис Шмигаль та Польщі Матеуш Моравецький в Кракові.  
09:06
22 квітня "Укрзалізниця" продовжує роботу з пасажирських перевезень за графіком та в евакуаційному режимі.