Слайдер на главной

15:45
Огляд головних подій 20 грудня в Одесі. Аналіз ситуації у Чорному морі та дії російського флоту, що відбувається по лінії зіткнення та чи є загроза з боку білорусі? Вже 300 днів йде Велика Вітчизняна війна українського народу проти російських загарбників.
16:36
Наш сьогоднішній огляд головних подій 16 грудня, 296-го дня Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. головним чином присвячено масштабному російському удару. Що відбувалося в Одесі, які події у морі та по лінії зіткнення.
12:31
Сьогодні, 13 грудня, у нашому огляді головних подій - енергетична ситуація в Одесі, розповідаємо про події на Чорному морі, в тому числі як весь російський флот злякався одного українського десантного корабля, що відбувається по лінії зіткнення та у сфері допомоги Україні. Йде 293-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
12:31
Сьогодні, 13 грудня, у нашому огляді головних подій - енергетична ситуація в Одесі, розповідаємо про події на Чорному морі, в тому числі як весь російський флот злякався одного українського десантного корабля, що відбувається по лінії зіткнення та у сфері допомоги Україні. Йде 293-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
16:46
У нашому огляді дізнаємося про ситуацію в Одесі 9 грудня, що робиться з енергосистемою, які події відбуваються по лінії зіткнення, як росія повернули свої кораблі у бази, а Україна готує їм у відповідь флот дронів. Ну і, звісно, про міжнародну допомогу Україні. Таким є 289-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
15:45
У нашому огляді головних подій 7 грудня - енергетична ситуація в Одесі, події на морі та по лінії зіткнення, продовження міжнародної допомоги Україні. Таким є 287-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
18:38
6 грудня проходить в Одесі під знак енергетичного блекауту, спричиненого російськими ракетними ударами та подоланням наслідків цього.
13:47
Одеса залишається без обстрілів, українців продовжують лякати можливістю чергових російських ударів, які вже почалися. На росії сталася чудова бавовна на авіабазах. Про це, а також про інші головні події 5 грудня, 285-го дня Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників - у нашому огляді.
11:18
В нашому огляді головних подій за 1 грудня та останні дні ми аналізуємо енергетичну ситуацію в Одесі, про маркери "русскогомира" в Одесі, підготовку росіян до нових ударів, ситуацію по лінії зіткнення та на Чорному морі, а також міжнародне становище зі зростанням допомоги Україні та ізоляції росії. Йде 281-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. Наш огляд досить детальний, тому давайте дивитися до кінця.
13:44
Останніми днями в Одесі спокійно, однак по всій лінії зіткнення йдуть активні події, а росіяни готуються до чергового удару. Що відбувається з відключеннями електроенергії в Одесі та по всій Україні. Наш огляд головних подій 28 листопада, 278-го дня Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
19:29
Наш огляд головних подій за 21 та 22 листопада присвячений, головним чином, міжнародній ізоляції російських агресорів. Однак, зазвичай, все, що було важливим в Одесі, на фронтах і у Чорному морі. Йде 272-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
20:16
У нашому огляді головних подій за 19-20 листопада - організовані росіянами акції в Одесі, ситуація на фронті та на морі, міжнародна підтримка України та що зараз з енергетикою. Вже 270 днів йде Велика Вітчизняна війна українського народу проти російських загарбників
13:13
Головні події 18 листопада - енергетичний блекаут в Одесі, та і по всій Україні також, міжнародне покарання росії за все ще з 2014 року, та дещо цікаве від Ізраїлю. Це 268-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
12:05
17 листопада росіяни знову завдали масштабних повітряних ударів, в тому числі і по Одеській області. Це зараз головна подія 267-го дня Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
18:38
15 листопада через масований російський ракетний удар майже всі міста України стикнулися з аварійними відключеннями електроенергії - Одеса в тому числі. Та у всьому іншому все погано саме у росіян скрізь. Таким є 265-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. ї
13:02
В нашому короткому огляді ми спробуємо не лише проаналізувати наявну оперативну ситуацію в Одесі і на фронті, а й трохи спрогнозувати - що буде далі після звільнення Херсону. Спочатку ми дізнаємося, чому росіяни не можуть обстрілювати Одесу, як російський флот опинився у жалюгідному становищі, подумаємо, як буде розвиватися ситуація на фронтах та як опустили росію на саміті "Великої Двадцятки". Вже 264 дні йде Велика Вітчизняна війна українського народу проти російських загарбників.
14:24
Головні події 11 листопада - це остаточний крах всіх російських планів наступу на Одесу, повний відступ російських окупантів з Херсону, поразка флоту росії у Чорному морі та новий пакет військової допомоги Україні від США та Іспанії. Таким є 11.11., 261-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
19:50
Головна подія сьогоднішнього дня 9 листопада - це відступ росіян з Херсону. Також слід відзначити чергову спробу росіян випустити ракети по Одеській області, відступ у бази чорноморського флоту росії, а також фактичну підготовку росії до безумовної капітуляції. Так завершується 259-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
11:34
Головні події на сьогодні, 2 листопада. Росіяни спробували обстріляти Одеську область, а їх диктатор визнав жалюгідне становище російського чорноморського флоту. Йде вже 252-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
12:12
Головні події 31 жовтня - це масований ракетний удар по Україні, це проблеми судноплавства в Одеській області через відмову росії гарантувати безпеку "зернового коридора", наслідки ударів по флоту росії, військова допомога Україні та подіії на фронтах. Сьогодні вже 250 днів як йде Велика Вітчизняна війна українського народу проти російських загарбників.
21:32
28 жовтня, йде 247-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. Головні події - що трапилось в Одеській області, як російський диктатор замахнувся на Одесу, про ситуацію на фронтах та на морі.
22:02
26 жовтня йде вже 245-й день Великої вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. Одеська область залишається без обстрілів, але вже з відключеннями електрики. На фронті йде повільний наступ ЗСУ. А росіяни готуються не лише відступати з Херсону, а й знову відступають з самого Севастополя. Головні події в нашому огляді.
12:32
Сьогодні - рівно 8 місяців, як йде Велика Вітчизняна війна українського народу проти російських загарбників, 24 жовтня і вже 243-й день. Головні події в Одесі, що відбувається на фронті, яка ситуація з ядерною загрозою, що робить російський флот у Чорному морі та як і чому всі стратегічні плани росіі пішли прахом.
15:05
22 жовтня йде вже 241-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. Головне за сьогодні - це черговий російський ракетний удар по Україні, в тому числі і по Одеській області, створення міжнародного трибуналу для путіна - Гаага його чекає. Також всі ми очікуємо відступу російських окупантів з Херсону. Вчора ми не робили загального огляду подій, тому сьогодні найважливіше за дві останні доби.
16:36
Одеса та інші міста живуть в режимі економїї електроенергії. На фронтах поки без змін, але готується визволення Херсону. На морі росіяни знову скоротили свої сили. Це головна оперативна інформація 239-го дня Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.