Слайдер на главной

09:25
В ніч на 25 вересня росіяни атакували Одесу ударними дронами і різними типами ракет. Є ушкодження в порту, точніше на морському вокзалі.
10:15
Події навколо Криму та у Чорному морі однозначно говорять про те, що український контрнаступ йде ще в одному напрямку: на морі.
12:27
Останні події у Чорному морі: факти атак на російський корвет і аналіз удару по Севастополю.
09:56
Внаслідок успішного українського удару по окупантам у Севастополі уражено два російські військові кораблі - десантний корабель та ракетний підводний човен.
13:13
Останні події у Чорному морі та навколо нього показують, що цивілізованому світу набридло панькатися з росіянами та їх зазіханнями на свободу судноплавства. Фактично союзники України почали процес зачистки Чорного моря від російського флоту, а самі росіяни почали відновлювати історичну традицію свого чорноморського флоту - топити його.
09:09
Майже всю ніч з 5 на 6 вересня росіяни здійснювали повітряний удар по південній частині Одеської області та по Києву.
10:10
Робимо невеликий аналіз воєнних подій за серпень 2023 року. Загалом ситуація свідчить про те, що ми можемо назвати переломом на користь України та її перемоги у війні - Великій Вітчизняній війні українського народу проти російських загарбників.
09:29
В ніч на 30 серпня росіяни завдали наймасовійший ракетно-дроновий удар аж з весни. Його головними цілями стали Одеса та Київ. Одночасно ЗСУ різними засобами здійснили масовану атаку безпілотниками по військовим об'єктам по всій західній частині росії та на окупованих територіях.
10:05
В студії телеканалу "Перший міський Одеса" обговорили останні удари серпня 2023 р. по окупованому Криму.
11:41
Останніми днями росіяни зазнали у Чорному морі ряд навіть не поразок, а таких собі принизливих ляпасів по тому, що у нормальних людей зветься обличчям, а у самих росіяни - тим, чим хрюкають.
10:10
Напередодні увечері я побачив основні місця, де були найбільші пошкодження та ураження в Одесі внаслідок ракетного удару в ніч на 14 серпня.
09:32
В ніч на 14 серпня 2023 року Одеса стала ціллю відносно масованого повітряного удару росіян ракетами та дронами.
09:33
В ніч на 4 серпня у військово-морській базі Новоросійську був уражений морським дроном десантний корабель російського флоту. Також було завдано удару по Феодосії.
09:25
В ніч на 2 серпня відбулася чергова масштабна повітряна атака України, в ході якої росіяни застосовували лише дрони-камікадзе іранського виробництва.
19:19
Підсумовуємо основні воєнні події за липень 2023 року. Це контрнаступ ЗСУ, це припинення зернових угод та масовані обстріли Одеси, Одеської області та багатьох інших міст України, це постачання нової зброї Україні та зовнішньополітичне фіаско путіна. Коротко про головне.
12:22
В ніч на 23 липня росіяни завдали ще одного найпотужнішого ракетного удару по Одесі, випустивши 19 ракет різних типів, з яких лише 9 було збито. Інші 10 спричинили численні руйнування історичного центру міста.
09:06
В ніч на 19 липня росіяни знову завдали повітряного удару по Україні, головною ціллю якого стала Одеса та портова інфраструктура. Цей удар став наймасштабнішим та найпотужнішим обстрілом Одеси за весь період з початку повномасштабного вторгнення росії.
09:19
В ніч на 18 липня росіяни атакували Одесу дронами-камікадзе і ракетами, та ППО збила всі повітряні цілі
09:19
В ніч на 17 липня було завдано удар по Кримському (Керченському) мосту.
09:40
У ніч на 11 липня росіяни дронами-камікадзе завдали повітряний удар по портовій інфраструктурі одного з великих морських портів Одеської області.
10:01
8 липня - це 500-й день війни, яку почала росія проти українського народу. Також це 50-й день народження головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. З останнім я особисто та мої друзі вітають. А ось перше - це той вибір, який зробили за нас росіяни.
16:28
Завершується червень 2023 року, який пройшов під знаком контрнаступу ЗСУ, повільного і успішного. Під знаком техногенно-екологічної катастрофи після підриву росіянами 6 червня Каховської ГЕС. Я тут бачу план Залужного, а також абсолютно безглуздий заколот пригожина, що показав всю нікчемність та недолугість російського режиму та особисто російського диктатора путіна. Коротко про головне.
09:47
З 23 червня з росії пішов просто шквал новин про дуже приємні для нас відносини між російськими силовими структурами, які дуже схожі на любовні стосунки жаби з гадюкою. Хто тут жаба, а хто гадюка - вирішуйте самі. Втім, що це таке, державний переворот, громадянська війна чи просто піар-постановка на фоні загальної поразки росії - ми поки що не знаємо.
10:10
Вночі 22 червня росіяни знову завдали комбінований повітряний удар.
09:09
В ніч на 14 червня стався чи не наймасштабнішмй за наслідками повітряний ракетний удар по Одесі.