Слайдер на главной

14:54
Схоже, що останніми днями українське командування почало втілювати у життя анонси та плани щодо знищення російської військової промисловості та стратегічно важливої інфраструктури.
10:20
Вночі та вранці 17 січня росіяни атакували з повітря Одесу - спочатку дронами-камікадзе, потім ракетами.
12:22
Вночі та вранці 8 січня росіяни масово атакували Україну спочатку дронами-камікадзе, а потім ракетами. Аналізуємо основні події та ефективність ППО.
12:02
Ще вдень 1 січня, вночі та вранці 2 січня росіяни намагалися зруйнувати повітряними ударами Київ, також дісталося і Харкову. Одночасно росіяни обстріляли ракетами і свою Воронезьку область. Аналізуємо поточну ситуацію у хронологічному порядку. І розпочинаємо статистику збитих ракет і дронів за 2024 рік.
18:18
В Одесі та багатьох інших містах України початок Нового 2024 року був зовсім не святковим. Саме опівночі відбувся найпотужніший за весь час війни повітряний удар "шахедами" - і тому українці зустрічали Новий рік в укриттях під звуки роботи ППО та вибухів від збиття оцих дронів. Розглянемо ситуацію з повітряними ударами за останні два дні вже минулого року.
10:37
Вночі та вранці 29 грудня росіяни здійснили потужний повітряний удар ракетами різних типів і ударними дронами-камікадзе. Головними цілями цього удару стали Одеса, Дніпро, Київ, Львів та інші міста України. Він став наймасштабнішим, як мінімум, з травня 2023 року.
12:02
ЗСУ змогли знищити ще один російський корабель - цього разу знищено великий десантний корабель "Новочеркасск" чорноморського флоту російської педерації.
10:10
У різдвяну ніч з 24 на 25 грудня росіяни вирішили здійснити потужний комбінований повітряний удар з застосуванням дронів-камікадзе та авіаційних керованих ракет, спрямувавши більшість своїх сил на Одесу. Це закінчилося для них повним фіаско.
20:20
Стало відомо, як саме було збито вдень 22 грудня відразу три російських бомбардувальники.
17:41
Ми досить давно не аналізували діяльність російського флоту та взагалі ситуацію у Чорному морі. Це пов'язано з загальною поразкою чорноморського флоту російської педерації. Але останніми днями відбулося кілька цікавих подій, які ще більше закріплюють перемогу України на морі.
11:57
Дві ночі поспіль, 17 і 16 грудня, росіяни атакують Україну своїми дронами-камікадзе. Розбираємося, що відбувалося.
09:20
Напередодні вдень вперше за багато місяців постійні тривоги через зліт винищувачів МіГ-31К виявилися реальними. З них росіяни атакували гіперзвуковими ракетами, а увечері - дронами-"шахедами".
09:15
Масований повітряний удар дронами-камікадзе у ніч на 14 грудня головним чином прийшовся на Одеську область і Одесу. Повітряна тривога тривала 7 годин і була чи не найдовшою за всю війну.
09:51
Вранці 8 грудня росіяни вперше ще з вересня завдали масованого ракетного удару, якому передувала невелика за обсягом нічна атака дронів.
19:04
Одній з двох великих магістральних російських залізниць у напрямку Далекого Сходу було вчинено великий БАМ. Мова йде про Байкало-Амурську магістраль, яка внаслідок двох вдалих спецоперацій українських спецслужб тимчасово розірвана у найнебезпечнішій та найнапруженішій локації.
10:50
Наслідки шторму 26 листопада 2023 р. в Одесі.
18:02
Негода посилюється. В Одеській області зупиняється транспорт та все більше знеструмлених населених пунктів.
15:05
Весь день 26 листопада в Одеській області вирує негода зі снігопадом. Публікуємо огляд ситуації станом на 13 годину за даними Одеської ОВА та Одеської міської ради.
19:44
Вже досить давно йде постійна бойова робота армії України на лівому березі Дніпра поблизу Херсону. Створені там плацдарми відкривають перспективи не лише для полегшення ситуації у самому Херсоні, а й відкривають можливість подальшого наступу на Крим.
09:20
Вдень і увечері 5 листопада росіяни два рази обстріляли Одесу та її околиці, намагаючись поцілити у портову інфраструктуру, але насправді обстріляли історичний центр міста.
11:21
4 листопада 2023 р. ЗСУ завдали нищівного ракетного удару по чорноморському флоту та підприємствам військово-промислового комплексу окупантів у Криму.
11:11
Вранці 30 жовтня росіяни завдали потужного ракетного удару по Одесі та околицям міста. Розповідаємо у відеосюжеті деталі, які відомі на цей момент з офіційних джерел інформації.
16:16
Україна вже отримала перші американські далекобійні ракети ATACMS і вже успішно застосувала їх. Ці ракети можуть змінити хід війни і вже змінюють ситуацію на фронті - так само значно, як минулого року правила гри змінили установки HIMARS зі звичайними ракетами.
17:39
В студії телеканалу "Перший Міський. Одеса" аналізуємо ситуацію у Чорному морі.
18:06
Вперше за час війни після 24 лютого 2022 р. ми гуляємо по Приморському бульвару в Одесі.