Слайдер на главной

17:17
Дуже коротко висвітлюємо головні події війни України за свою незалежність та питання постачання їй озброєння.
23:03
Аналізуємо події ракетного удару, який росіяни завдали по Одесі увечері 21 березня.
11:40
Весь вечір 20 березня містечко Джанкой на півночі окупованого Криму чуло "бавовну". Що там відбувалося і чому це важливо для нашої Одеси?
11:42
Минулої ночі противник завдав 15-го масованого ракетного удару по об‘єктах критичної інфраструктури України. Одеса і Одеська область опинилися в числі постраждалих регіонів. Як завжди, аналізуємо події та наслідки.
09:50
На фоні повноі відсутності успіхів на фронті росія намагається розхитати ситуацію у невизнаному Придністров'ї та у всій Молдови. Для чого це робиться? Які ризики від цього є для Одеської області, яка безпосередньо межує з цією сірою зоною та Молдовою?
22:34
Ось і закінчився перший рік повномасштабної війни. Ворог, тобто росія, не зміг перемогти Україну, не зміг захопити Одесу. Навіть очікуваного на сьогодні, "присвяченого" у лапках до річниці ракетного удару вони не спромоглися завдати. Тому трохи аналізу - що відбувалося за цей рік, і на які періоди або фази можна розбити війну.
21:03
Разом з одним з одеських благодійних фондів редакція "Одеського Кур'єру" побувала у селах Миколаївської області, які 8 місяців були на лінії фронту - Первомайському і Партизанському. Тут знищені всі громадські будівлі - школи, амбулаторії, дитячий садок. Тут майже немає цілих житлових будинків. Тут пошкожений цукровий завод. Про все це розповідає голова Первомайської військово-цивільної адміністрації Максим Коровай.
10:45
Аналізуємо оперативну ситуацію в Одесі та на фронтах в студії одеського телеканалу "Перший міський".
16:01
Ще з ночі 10 лютого росіяни здійснюють вже 14-й масований ракетний удар. Більшість ракет збита ППО, в тому числі 13 ракет збили над Одеською областю.
13:16
Розбираємося, що саме трапилося з електропостачанням в Одесі та Одеській області, чому трапилася аварія і хто в цьому винен (спойлер - навіть прізвище відомо) і як вийти з ситуації.
12:18
В студії одеського телеканалу "Перший міський" аналізуємо останні рішення про надання Україні військової техніки - танків та авіації.
15:05
Аналізуємо ситуацію в Одесі, на фронті, у Чорному морі та у сфері міжнародної військово-політичної допомоги України за підсумками головних події другої половини січня.
16:56
Коротко аналізуємо - що змінить у майбутньому включення історичного центру Одеси до переліку всесвітнього надбання ЮНЕСКО.
20:20
24 січня, скоріше за все, танкове питання для України остаточно та принципово вирішено - і тепер постачання дійсно великої кількості танків для ЗСУ лише питання деякого відносно невеликого часу. І ми дізнаємося, скільки таких танків Україна може отримати, яких саме та скільки їй треба.
15:35
Висвітлюємо головні події в Одесі, на фронтах, у сфері міжнародної підтримки України та остаточної поразки росії, хоча країна-агресор ще намагається наступати. Аналізуємо все головне за середину січня.
19:01
14 січня росіяни здійснили черговий потужний ракетний обстріл України, до якого вони довго готувалися. Головні події в Одесі, по лінії фронту та на морі, а також про новий рівень допомоги Україні від Заходу. Йде вже 325-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
21:21
Останніми днями все більше держав заявляють про наміри передачі Україні важкої бронетехніки, передусім - танків, які зможуть сформувати ударний кулак ЗСУ для рішучого наступу на російських окупантів.
09:39
В ефірі одеського телеканалу "Перший Міський" підвів підсумки 320 днів війни - оперативна інформація за 9 січня 2023 року.
14:46
Як завжди, інформую про головні події в Одесі, на фронті та у сфері міжнародного колективного знищення росії як держави-агресора. Що відбувається 6 січня, у 317-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
20:23
Дефіцит ракет, страх перед українським ударом у відповідь та штормова погода - це 3 причини низької активності російського чорноморського флоту та його відступу у бази, що фактично означає його поразку і розгром та нездатність загрожувати Одесі.
13:33
Розповідаємо у нашому першому за 2023 рік відеоогляді про події в Одесі та загальну оперативну ситуацію у перші два дня січня.
22:09
Навіть на Новий рік росіяни спробували спаскудити нам свято, влаштувавши масштабний ракетний удар по Україні. Що відбувається в Одесі та на фронті у 311-й день Великої Вітчизняної війни українського народу, 335 лютого.
14:36
29 грудня росіяни таки спромоглися завдати масованого ракетного удару - і Одеська область стала однією з головних цілей агресорів.
21:45
В нашому огляді - головні події в Одесі на морі та на фронті 28 грудня, у 308-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
19:09
Сьогодні мав би відбутися черговий масований ракетний удар росіян по Україні - але не відбувся. Що ж трапилося? Що відбувається в Одесі, яка ситуація у Чорному морі та по лінії зіткнення? Йде 306-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.