Слайдер на главной

17:10
Наші припущення про те, що вдалий ракетний удар міг уразити у Севастополі російський корвет "Циклон", таки виявилися правильними.
16:50
Ми дуже звикли, що повномасштабна війна йде з 24 лютого 2022-го. Майже два з половиною роки. Але насправді Україна обороняється, так чи інакше, з весни 2014-го - вже 10 років. А сама росія почала підготовку своєї агресії набагато раніше.
16:26
2 травня 2014 року, рівно 10 років тому, в Одесі розгорнулися криваві події. Відповідальність за які - на тих, хто їх організував, спровокував, а потім втік на росію. І це конкретні імена.
09:19
Увечері 1 травня відбувся черговий ракетний удар росіян по Одесі, третій поспіль із застосуванням балістичних ракет.
19:53
Увечері 29 квітня росіяни завдали ракетний удар по Одесі. У місті є загиблі та поранені цивільні громадяни.
21:28
27 квітня 2024 р. в Одесі показали відроджену масштабну Пасхальну реконструкцію, яка драматично відтворює останні дні Ісуса Христа - від його затримання після зради Іуди до розп'яття на Хресті.
09:49
В ніч на 27 квітня відбувалися кілька ракетних ударів росіян, цілями яких стали об'єкти критичної інфраструктури.
11:05
Трохи аналізуємо ситуацію з російським чорноморським флотом, який продовжує ховатися у своїх базах - Новоросійську та Севастополі.
19:04
У ефірі телеканалу "Перший Міський. Одеса" аналізуємо поточну оперативну ситуацію - що відбувається в Одесі з обстрілами, як надходить допомога Заходу, що у Чорному морі.
09:20
Вночі 23 квітня відбувся черговий російський повітряний удар, однією з головних цілей якого стала Одеса. Аналізуємо події спочатку загально, а потім більш детально.
11:13
Напередодні Палата Представників Конгресу США ухвалила серію законів про допомогу союзникам - Україні, Ізраїлю та Тайваню. Це дуже добра новина для нас та початок дуже поганих днів для путіна.
11:01
Вночі та рано вранці 19 квітня росіяни знову завдали повітряний удар, запустивши дрони-камікадзе та задіявши стратегічні бомбардувальники. Головними цілями стали Одеса і Дніпро.
13:31
У ніч на 14 квітня були завдані повітряні удари як по Україні, так і по Ізраїлю, які здійснили з росії та Ірану.
10:16
У ніч на 11 квітня росіяни вперше за поточний місяць завдали комбінований удар ракетами різних типів та дронами-камікадзе. Одеська область також стала його ціллю, а перед цим зазнала удару балістичними ракетами.
16:26
Продовжуємо досліджувати буквально під мікроскопом діяльність російського чорноморського флоту. Його кораблі продовжують ховатися у своїх базах, але за останні дні є деякі цікаві моменти.
13:50
У перший тиждень квітня росіяни продовжували повітряні удари по Україні, зокрема удари балістичними ракетами та дронами по Одеській області. Розглянемо ситуацію у хронологічному порядку, день за днем, та зробимо висновки.
14:02
Аналізуємо становище флоту росії, який готується остаточно залишити бази у окупованому Криму, зокрема Севастополь.
10:20
У ніч на 29 березня відбувся черговий повітряний удар росіян ракетами різних типів та дронами-камікадзе типу "шахед".
11:01
Продовжуються повітряні удари росіян по українським містам. Вдень 25 березня під ударом баллістичних ракет опинилася Одеса, а вночі була атака "шахедів" обмеженого обсягу.
15:45
Вранці 25 березня росіяни завдали удар балістичними ракетами по Києву. Розбираємося, до чого тут російські кораблі - та де і як зараз дислокується чорноморський флот російської педерації.
10:20
У ніч на 24 березня знову відбувся повітряний удар, який росіяни завдавали комбіновано - спочатку дронами-камікадзе, а потім крилатими ракетами з стратегічних бомбардувальників. Цілями удару стали Одеська, Львівська області, Київ та інші регіони.
10:10
У ніч на 22 березня росіяни завдали комбінований повітряний удар по Україні із застосуванням крилатих, балістичних, аеробалістичних ракет та дронів-камікадзе у великій кількості - 151 . Його цілями стали об'єкти енергетики по всій країні, міста Одеса, Дніпро, Харків, Запоріжжя та інші. Цей удар став найпотужнішим аж з весни-літа минулого 2023 року.
09:43
У ніч на 21 березня росіяни завдали ракетний удар по Україні, головною ціллю якого став Київ. Та цей удар для росіян став повним фіаско.
10:10
Країна-агресор, тобто росія, має репутацію нафтової держави, країни-бензоколонки. Але зараз все йде до того, що росія залишиться без палива, тобто - у нафтовій державі починається дефіцит нафтопродуктів. А все тому, що українські дрони успішно б'ють по російським нафтопереробним заводам.
21:01
Чорноморський флот російської педерації вже шосту добу не виходить у море. А командування російського ВМФ загалом вигнали під три чорти - як раз за повну неспроможність саме чорноморського флоту.