Слайдер на главной

11:05
Як завжди, найважливіше на сьогодні, 28 червня, 125-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. Події в Одесі зараз, на фронтах та на морі.
09:45
Як завжди, розповідаємо про найважливіше станом на ранок 27 червня, 124-го дня Великої Вітчизняної війни українського народу проти росиійських загарбників.
15:15
22 червня - це 118-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. Зібрали інформацію про найголовніші події в Одесі, на острові Зміїний, на фронті, а також дещо цікавеньке з росії.
11:11
Минулий день став чи не найнасиченішим на події за весь час війни в Одесі. Найголовніше станом на ранок 21 червня, 118-го дня Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
14:27
Ночью и утром 20 июня Вооруженные силы Украины нанесли ряд ударов по морским целям в Черном море и на оккупированном острове Змеиный Одесской области.
10:10
Як завжди - найголовніше на сьогодні, 20 червня, 117-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. Як відпрацьовує система ППО при безуспішних для ворога обстрілах Одеси і як росіяни готують грандіозну провокацію на морі.
18:56
18 червня - це вже 115 день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. Найголовніші події в Одесі та Україні. Як завжди - коротко про найголовніше.
15:00
Головні події 17 червня, 111-го дня Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. І у нас є гарні новини.
10:05
Накануне в Черном море был поражен буксир русского черноморского флота "Василий Бех". Показываем, как он выглядел.
14:24
Аналізуємо оперативне і стратегічне становище на сьогодні, 16 червня: 111-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
10:01
Утром 14 июня русские попытались обстрелять Одессу - безрезультатно.
15:25
На оккупированном россией острове Змеиный развернуты дополнительные комплексы ПВО.
20:50
Трохи про проміжні підсумки війни в ефірі телеканалу "Перший Міський. Одеса" разом із ведучими Вадимом Шпаченком та Олександрою Ченковою, експертом Олегом Ждановим і волонтеркою Ольгою Домбровською.
13:13
Головні воєнні події 8 червня - в Одеській області, на фронтах та на морі. Зараз не просто факти, а їх аналіз.
20:20
Військово-морські сили України зазнали значних втрат, але мають перспективи поповнення досить сучасними кораблями - та скоріше за все, вже після війни.
12:12
Головні події 4 червня та підсумки 100 днів війни в Одесі, на морі та на фронті.
23:30
Вечером 3 июня русские попытались обстрелять ракетами с подводной лодки Одесскую и Николаевскую область.
09:45
Головні події війни 31 травня - в Одеській області, на морі, на фронті та політична ситуація.
09:01
30 мая русские нанесли два ракетных удара по неработающему мосту в Затоке Одесской области. Фото - иллюстративное, снятое в 2021 году.
17:27
Активно обсуждается новый проект создания Европейского Содружества, который фактически может стать антироссийской коалицией европейских держав и заменит на геополитической арене Евросоюз.
18:49
Уже несколько дней обсуждается тема участия Великобритании и ряда стран НАТО в снятии морской блокады с Одессы и других портов Украины. Для этого есть несколько вариантов.
18:00
Уже около двух недель идут постоянные бои на острове Змеиный Одесской области: там методично уничтожают русских оккупантов и их технику. Что же там происходит такого интересного и почему это важно? И могут ли русские использовать Змеиный для более масштабного наступления на Одесскую область и Приднестровье?
23:33
9 травня станом на вечір росіяни тричі завдавали ракетних ударів по Одеській області. Так росіяни відзначають день перемоги над німецьким нацизмом - гатять ракетами по Україні, яка саме за свій вклад у боротьбу з німецьким нацизмом стала однією з держав - співзасновниць ООН.
22:36
Головні події дня 8 травня в Одесі та Одеській області - це наймасштабніші за весь час війни ракетні обстріли та повітряні тривоги.
23:01
Найголовніше за сьогодні, 6 травня в Одесі, Одеській області, на морі та на фронті.