Слайдер на главной

13:31
У ніч на 14 квітня були завдані повітряні удари як по Україні, так і по Ізраїлю, які здійснили з росії та Ірану.
10:16
У ніч на 11 квітня росіяни вперше за поточний місяць завдали комбінований удар ракетами різних типів та дронами-камікадзе. Одеська область також стала його ціллю, а перед цим зазнала удару балістичними ракетами.
16:26
Продовжуємо досліджувати буквально під мікроскопом діяльність російського чорноморського флоту. Його кораблі продовжують ховатися у своїх базах, але за останні дні є деякі цікаві моменти.
13:50
У перший тиждень квітня росіяни продовжували повітряні удари по Україні, зокрема удари балістичними ракетами та дронами по Одеській області. Розглянемо ситуацію у хронологічному порядку, день за днем, та зробимо висновки.
14:02
Аналізуємо становище флоту росії, який готується остаточно залишити бази у окупованому Криму, зокрема Севастополь.
10:20
У ніч на 29 березня відбувся черговий повітряний удар росіян ракетами різних типів та дронами-камікадзе типу "шахед".
11:01
Продовжуються повітряні удари росіян по українським містам. Вдень 25 березня під ударом баллістичних ракет опинилася Одеса, а вночі була атака "шахедів" обмеженого обсягу.
15:45
Вранці 25 березня росіяни завдали удар балістичними ракетами по Києву. Розбираємося, до чого тут російські кораблі - та де і як зараз дислокується чорноморський флот російської педерації.
10:20
У ніч на 24 березня знову відбувся повітряний удар, який росіяни завдавали комбіновано - спочатку дронами-камікадзе, а потім крилатими ракетами з стратегічних бомбардувальників. Цілями удару стали Одеська, Львівська області, Київ та інші регіони.
10:10
У ніч на 22 березня росіяни завдали комбінований повітряний удар по Україні із застосуванням крилатих, балістичних, аеробалістичних ракет та дронів-камікадзе у великій кількості - 151 . Його цілями стали об'єкти енергетики по всій країні, міста Одеса, Дніпро, Харків, Запоріжжя та інші. Цей удар став найпотужнішим аж з весни-літа минулого 2023 року.
09:43
У ніч на 21 березня росіяни завдали ракетний удар по Україні, головною ціллю якого став Київ. Та цей удар для росіян став повним фіаско.
10:10
Країна-агресор, тобто росія, має репутацію нафтової держави, країни-бензоколонки. Але зараз все йде до того, що росія залишиться без палива, тобто - у нафтовій державі починається дефіцит нафтопродуктів. А все тому, що українські дрони успішно б'ють по російським нафтопереробним заводам.
21:01
Чорноморський флот російської педерації вже шосту добу не виходить у море. А командування російського ВМФ загалом вигнали під три чорти - як раз за повну неспроможність саме чорноморського флоту.
18:28
9 березня 1814 року, 210 років тому, народився Тарас Шевченко - найвидатніший український поет, художник та етнограф не лише XIX століття, а й, можливо, набагато більшого часу.
09:30
У ніч на 8 березня відбувся потужний повітряний удар, який росіяни завдали дронами-камікадзе. Головною його ціллю стала Одеська область.
13:04
У ніч на 2 березня 2024 р. росіяни завдали повітряного удару дронами-камікадзе, основними цілями якого стали Одеса і Харків, де є руйнування, загиблі та поранені.
09:32
У ніч на 28 лютого сталася повітряна атака росіян на Одесу.
13:50
26 лютого було збито ще один російський бомбардувальник Су-34. Це продовження системного знищення російської авіації, яка підтримує дії сухопутної армії окупантів.
09:35
22 лютого росія завдала комбінований повітряний удар по Одесі. Що відбувалося протягом дня?
09:39
Вранці 14 лютого біля Південного берегу Криму був знищений російський військовий корабель. Дізнаємося подробиці - який це був корабель, що він міг перевозити та інші обставини подій.
13:15
У ніч на 10 лютого росіяни атакували дронами-камікадзе Одеську і Харківську області.
20:57
Увечері 8 лютого стало відомо про зміну головнокомандувача ЗСУ - замість Валерія Залужного ним став Олександр Сирський. Цьому передував період пліток та фейків про звільнення Залужного.
11:28
У ніч на 7 лютого росіяни вперше з початку січня завдали потужний комбінований повітряний удар ракетами різних типів та дронами-камікадзе.
19:11
Історія з падінням російського військово-транспортного літака вже обросла величезним шлейфом російських фейків та нахрюків. Та все ж мені вдалося встановити істину - звідки він летів насправді та що віз. І ця найпростіша версія виявляєтсья найбільш вірогідною.
10:29
Вночі 23 січня 2024 року противник завдав комбінованого ракетного удару по Україні, застосувавши крилаті, балістичні, авіаційні та зенітні керовані ракети.