Материалы на главную

17:37
Розташоване на кордоні з Одеською областю невизнане Придністров'я 28 лютого звернулося по допомогу до росії та різних міжнародних організацій, які можуть, як максимум, заявити про "глибоке занепокоєння".
12:22
За 2024-2025 рр. служба відновлення Одеської області планує витратити на ремонт автошляхів 1 мільярд 247 мільйонів гривень.
15:35
Будинок по вулиці Картамишевській, який було зруйновано 29 грудня 2023 року від влучення російської ракети, повністю знесуть. Він не підлягає відновленню.
14:55
24 лютого в одній з галерей арт-центру UNION відкрилася виставка-фотопроект "Ціна свободи", яка показує життя Одеси у репортажних фотографіях за два роки великої війни.
13:13
Минулі вихідні були в Одесі відносно теплими з вітряною погодою. Діяло штормове попередження.
20:51
24 лютого в Одесі та напередодні цієї дати відкрилося відразу декілька фотовиставок і фотопроектів, присвячених дуже важкому ювілею - два роки від початку повномасштабної війни, яку розв'язала росія проти України. У Болгарському культурному центрі відкрилася виставка одного з найвідоміших одеських фотографів Бориса Бухмана.
21:24
У другій половині дня 23 лютого 2024 р. українські сили збили російський літак радіолокаційного дозору А-50 і ще один літак. Тепер у росіян майже не залишилося літаків з таким функціоналом.
18:08
В Одесі дуже камерно, але зовсім не непомітно провели виставку творчості одного з яскравих представників сучасного мистецтва Євгена Голубенка. 
16:36
Порти Одеської області, як морські, так і дунайські, взяли на себе 93% всього українського експорту аграрної продукції.
15:05
Через порти Одеської області за першу половину лютого експортували понад 3,1 млн тонн агропродукції
15:15
Корейська компанія SsangYong зацікавлена у приватизації Білгород-Дністровського порту та Одеського припортового заводу. Про це йшлося під час зустрічі представників компанії з фахівцями Фонду державного майна України. 
12:45
На сесії міської ради депутати не змогли набрати достатньо голосів, щоб затвердити великий пакет перейменувань вулиць Одеси.
11:11
Як тільки ми заїжджаємо у Херсонську область з боку Миколаєва - відразу починається село Посад-Покровське, яке у 2022 році було майже повністю зруйноване російськими окупантами.
17:11
Альтернативою заблокованому сухопутному шляху експорту української продукції через польський кордон можуть стати річкові перевезення Дунаєм з півдня Одеської області.
14:10
Надані Одесі у якості гуманітарної допомоги з Регенсбурга 10 автобусів особливо великої місткості досі не працюють і не перевозять пасажирів. На сесії міської ради було озвучено причини цього.
12:36
Двопорховий старий житловий будинок по проспекту Шевченко, відомий як "Каховські казарми", пошкоджений від влучення російського дрону-камікадзе, частково демонтують - він залишиться без другого поверху в одній з частин.
13:33
В Одесі виставили на продаж будівлю кінотеатру "Одеса", яка є пам'яткою архітектури і останні понад 15 років перебуває у запустінні.
11:02
Одеська ОВА показала, який рухомий склад буде обслуговувати рейси "аеротрансферу" з Одеси до аеропорту Кишинева - це будуть мікроавтобуси типу "Sprinter".
15:52
Після підписання двосторонніх безпекових угод з Великобританією, Німеччиною і Францією Україна може підписати дві аналогічні угоди з Італією та США.
13:48
Після візиту до Німеччини президент України відправився до Франції, де також підписав двосторонню угоду про військово-політичне співробітництво і фактичні гарантії безпеки.
12:41
Прокуратура продовжує процес повернення у державну власність раніше незаконно приватизованих частин санаторію ім. Чкалова в Одесі.
14:10
Вперше публікуємо унікальні кадри візиту російського десантного корабля "Цезар Куніков" до Одеси 4-11 травня 2010 року, поєднані з відео останніх хвилин цього корабля країни-агресора, знищеного ударом українських морських дронів біля берегів Криму 14 лютого 2024 р.
13:21
План відновлення історичного центру Одеси за допомогою Італії розрахований на три роки і коштуватиме 45 мільйонів євро, з них 2 млн підуть на Спасо-Преображенський собор.
09:35
Одеська ОВА відрапортувала про скасування 28 неактуальних тендерних закупівель в Одеській області.
16:46
(странные рассуждения растерянного "ёжика", заблудившегося в "тумане войны")