Материалы на главную

09:33
У ніч на 5 березня відбулася потужна повітряна атака дронами-камікадзе - які всі були спрямовані на Одесу.
15:35
Будинок по вулиці Картамишевській, який було зруйновано 29 грудня 2023 року від влучення російської ракети, повністю знесуть. Він не підлягає відновленню.
13:13
Минулі вихідні були в Одесі відносно теплими з вітряною погодою. Діяло штормове попередження.
21:24
У другій половині дня 23 лютого 2024 р. українські сили збили російський літак радіолокаційного дозору А-50 і ще один літак. Тепер у росіян майже не залишилося літаків з таким функціоналом.
16:36
Порти Одеської області, як морські, так і дунайські, взяли на себе 93% всього українського експорту аграрної продукції.
15:05
Через порти Одеської області за першу половину лютого експортували понад 3,1 млн тонн агропродукції
15:15
Корейська компанія SsangYong зацікавлена у приватизації Білгород-Дністровського порту та Одеського припортового заводу. Про це йшлося під час зустрічі представників компанії з фахівцями Фонду державного майна України. 
12:45
На сесії міської ради депутати не змогли набрати достатньо голосів, щоб затвердити великий пакет перейменувань вулиць Одеси.
11:11
Як тільки ми заїжджаємо у Херсонську область з боку Миколаєва - відразу починається село Посад-Покровське, яке у 2022 році було майже повністю зруйноване російськими окупантами.
17:11
Альтернативою заблокованому сухопутному шляху експорту української продукції через польський кордон можуть стати річкові перевезення Дунаєм з півдня Одеської області.
14:10
Надані Одесі у якості гуманітарної допомоги з Регенсбурга 10 автобусів особливо великої місткості досі не працюють і не перевозять пасажирів. На сесії міської ради було озвучено причини цього.
12:36
Двопорховий старий житловий будинок по проспекту Шевченко, відомий як "Каховські казарми", пошкоджений від влучення російського дрону-камікадзе, частково демонтують - він залишиться без другого поверху в одній з частин.
13:33
В Одесі виставили на продаж будівлю кінотеатру "Одеса", яка є пам'яткою архітектури і останні понад 15 років перебуває у запустінні.
11:02
Одеська ОВА показала, який рухомий склад буде обслуговувати рейси "аеротрансферу" з Одеси до аеропорту Кишинева - це будуть мікроавтобуси типу "Sprinter".
15:52
Після підписання двосторонніх безпекових угод з Великобританією, Німеччиною і Францією Україна може підписати дві аналогічні угоди з Італією та США.
13:48
Після візиту до Німеччини президент України відправився до Франції, де також підписав двосторонню угоду про військово-політичне співробітництво і фактичні гарантії безпеки.
12:41
Прокуратура продовжує процес повернення у державну власність раніше незаконно приватизованих частин санаторію ім. Чкалова в Одесі.
14:10
Вперше публікуємо унікальні кадри візиту російського десантного корабля "Цезар Куніков" до Одеси 4-11 травня 2010 року, поєднані з відео останніх хвилин цього корабля країни-агресора, знищеного ударом українських морських дронів біля берегів Криму 14 лютого 2024 р.
13:21
План відновлення історичного центру Одеси за допомогою Італії розрахований на три роки і коштуватиме 45 мільйонів євро, з них 2 млн підуть на Спасо-Преображенський собор.
09:35
Одеська ОВА відрапортувала про скасування 28 неактуальних тендерних закупівель в Одеській області.
16:46
(странные рассуждения растерянного "ёжика", заблудившегося в "тумане войны")
13:24
Незадовго до початку війни ми писали про початок розробки проекту реставрації фасаду пам'ятки архітектури, в якому проживав письменник Микола Гоголь. Але замість реставрації виявилася незаконна перебудова зі зведенням додаткових поверхів.
12:37
Дроны Главного управления разведки Украины "догнали" и по целому ряду признаков потопили российкий большой десантный корабль "Цезарь Куников".
11:52
Попри війну, на півдні Одеської області ведуть реконструкцію і відновлення систем зрошення сільськогосподарських земель.
17:47
Голова Одеської районной ради Віталій Барвіненко, який у 2014-2019 рр. був народним депутатом, став підозрюваним у справі про незаконне отримання компенсації за оренду житла у Києві при наявності там власної квартири.