Материалы на главную

13:24
Незадовго до початку війни ми писали про початок розробки проекту реставрації фасаду пам'ятки архітектури, в якому проживав письменник Микола Гоголь. Але замість реставрації виявилася незаконна перебудова зі зведенням додаткових поверхів.
12:37
Дроны Главного управления разведки Украины "догнали" и по целому ряду признаков потопили российкий большой десантный корабль "Цезарь Куников".
11:52
Попри війну, на півдні Одеської області ведуть реконструкцію і відновлення систем зрошення сільськогосподарських земель.
17:47
Голова Одеської районной ради Віталій Барвіненко, який у 2014-2019 рр. був народним депутатом, став підозрюваним у справі про незаконне отримання компенсації за оренду житла у Києві при наявності там власної квартири.
15:35
На наступній сесії Одеська міська рада може зменшити свій кількісний склад на четверо депутатів.
13:15
У ніч на 10 лютого росіяни атакували дронами-камікадзе Одеську і Харківську області.
16:41
Два депутати Одеської міської ради, які до 2020 року були депутатами Одеської обласної ради, розшукуються правоохоронними органами як підозрювані у злочині.
13:23
2024 року Одеська область отримає з держбюджету 543 мільйони гривень субвенції на проекти відновлення в рамках "Програми відновлення України".
10:10
Показуємо нашим читачам Підземну Одесу - комплекс катакомб та протиатомних сховищ часів Холодної війни під Молдаванкою.
16:20
В Одесі на хабарі затримали заступника директора департаменту міської ради.
14:01
Місцева влада та військові розповіли про наслідки нічного удару дронами-камікадзе по Одесі.
10:57
Французька делегація заявила про готовність Франції допомогати у повоєнному відновленні Одеської області та розмінуванні Чорного моря.
10:35
Правоохоронці затримали в Одеській області співробітника військкомату (ТЦК) та правоохоронця, які торгували «білими квитками».
12:44
Група колишніх українських спецслужбовців працювала на російське фсб з метою розвідки про інфраструктуру та дислокацію сил оборони України у Одеській області.
10:01
Ситуація з фінансуванням військової допомоги Україні у США зайшла у глухий кут внутрішньополітичної боротьби на тлі майбутніх президентських виборів. Однак, Сенат США вже розглядає новий законопроект, який передбачає великий обсяг допомоги Україні, Ізраїлю і Тайваню.
17:06
Как сообщило работающее за рубежом и заблокированное в россии электронное издание "Верстка", более 1 млн км² территории России находится в зоне, уязвимой для украинских беспилотников. При этом площадь самой Украины (включая Крым и Донбасс, естественно) порядка 0,6 млн км².
09:30
Вночі 2 лютого відбулася чергова повітряна атака дронами-камікадзе, спрямована на інфраструктуру Дніпропетровської і Кіровоградської областей.
08:46
Інформуємо про головні події останньої доби на фронті станом на ранок 2 лютого 2024 р. за офіційними даними Генштабу ЗСУ.
14:01
У ніч на 1 лютого Україна морським дронами - силами ГУР і ВМС знищила російський ракетний катер "Івановец".
11:57
Нова автодорога пройде по приблизному напрямку Одеса - Кишинів - Унгєни, можливо - в обхід невизнаного Придністров'я.
11:06
Акваторію Сухого лиману між Одесою та Чорноморськом дозволили використовувати для вирощування молюсків та креветок.
15:35
Місто-побратим Одеси Йокогама допоможе у відновленні транспортної інфраструктури, пошкодженої у нашому місті російськими обстрілами.
10:14
Країни Євросоюзу розробили механізм, за яким Україна отримає дохід від заморожених російських активів. Їх ще не конфіскували для репарацій, але російські гроші вже працюють на Україну.
17:20
Вже відомо, що Україна розраховує на затвердження Європейським союзом починаючи з 1 лютого нової програми підтримки нашої держави Ukraine Facility на 50 мільярдів євро у 2024-2027 роках.
12:42
Військові, комунальники та місцева влада розповіли про масштаби ушкоджень в Одесі, завданих повітряним ударом минулого вечора.