Материалы на главную

20:34
Для начала попытаемся разложить многочисленніе сообщения о падении российского самолета Ил 76 в Белгородской области 24 января 2024 года в хронологическом порядке:
19:11
Історія з падінням російського військово-транспортного літака вже обросла величезним шлейфом російських фейків та нахрюків. Та все ж мені вдалося встановити істину - звідки він летів насправді та що віз. І ця найпростіша версія виявляєтсья найбільш вірогідною.
14:39
Новий пакет допомоги Україні від Канади за підсумками конференції "Рамштайн" містить фінансування підготовки пілотів, багатоцільові човни та участь у коаліціях з передачі бронетехніки.
13:50
"Без дополнительного финансирования мы не можем предоставлять системы и оборудование для удовлетворения среднесрочных и долгосрочных потребностей и помогать им поддерживать в рабочем состоянии системы, которые мы уже предоставили ранее", - эти слова прозвучали на брифинге представителя американского оборонного ведомства Патрика Райдера.
10:18
Турецький парламент ратифікував протокол про вступ до блоку НАТО Швеції - це було однією з небагатьох перепон до розширення Північноатлантичного альянсу.
18:02
Одеська мерія заявила про дострокове розірвання договору з одним з великих автобусних перевізників, який обслуговує кілька популярних міських маршрутів.
14:54
Схоже, що останніми днями українське командування почало втілювати у життя анонси та плани щодо знищення російської військової промисловості та стратегічно важливої інфраструктури.
16:51
Дуже коротко - про останні дії розгромленого російського чорноморського флоту. Куди зникли його кораблі? І що робить на морі Україна?
14:42
На Одеській митниці виявили майно білоруської компанії на понад 61 млн доларів та передали на потреби ЗСУ, інформує ДБР.
14:33
У одеській мерії визначилися з долею котельні у житловому масиві ім. Котовського, в якій під час урагану обвалилася димова труба.
14:33
У одеській мерії визначилися з долею котельні у житловому масиві ім. Котовського, в якій під час урагану обвалилася димова труба.
13:44
СБУ затримала агента фсб, який готував екологічний теракт у Одеській області - у вигляді російського обстрілу локацій, де зберігаються ядохімікати та інші токсичні речовини.
12:02
За матеріалами СБУ 15 років за ґратами проведе російський агент, який шпигував за річковим портом Ізмаїла та інфраструктурою Одеської області.
10:25
Гарантований Україною судноплавний коридор з морських портів Одеса, Чорноморськ і Південний за час своєї дії відправив вже понад 500 торгівельних суден з експортними вантажами.
15:01
Франція за словами її президента готує нову ефективну військову допомогу Україні та підписання угоди про гарантії безпеки для України.
11:01
Информагентство УНИАН в Telegram опубликовало любопытное заявление - , путин впервые использовал в контексте войны в Украине слово "завоевывать", а не привычное для него "освобождать".
10:25
Давайте задумаемся, какого лешего наши ближайшие соседи так упорно сопротивляются ввозу украинской сельхозпродукции в Европу, устраивая на границе с Украиной блокады и прочие "головняки"? Из-за чего целую неделю блокировали дороги Германии немецкие фермеры? Неужели все эти люди протестуют исключительно в угоду россии, чтобы не дать Украине заработать деньги для продолжения войны? Нет ли в их действиях чего-то важного, что мы тщательно стараемся не замечать?
13:07
З вечора 14 січня почала поширюватися інформація про те, що над Азовським морем були збиті два російські військові літаки, один з яких був літаком дальнього радіолокаційного дозору, а другий - літаком управління, таким собі "літаючим штабом".
11:15
Епіцентром землетрусу стала територія Румунії.
17:31
12 січня президент України і прем'єр-міністр Великобританіх підписали угоду, яка фактично поновлює традиції двосторонніх військово-політичних союзів між країнами, на основі яких грунтувалася система міжнародної безпеки та міжнародних відносин до появи організацій типу Ліги Націй чи ООН.
16:16
Во-первых, не нужно их путать с хасидами - это две большие разницы. Во-вторых, давно было нужно нанести по этим гаденышам такой удар, после которого оставшееся после них дерьмо летало по Аравийской пустыне как минимум несколько десятилетий.
15:35
Поки російський диктатор ховається на аж на Чукотці, по мережі почали розганяти путінські фейки про Одесу. Навіщо йому все це?
09:36
Судячи з останніх новин з аеропорту Кишинева, він остаточно перетворюється на потужний авіахаб, де базуються літаки українських авіакомпаній. Туди ж запускають спеціальні міжнародні автобусні рейси з Одеси.
14:14
Довгостроковий пакет військової допомоги на 200 мільйонів доларів від Литви буде включати бронетранспортери, боєприпаси та системи розмінування.
10:20
Політ на квадрокоптері над пляжами одеської Аркадії та панорами Одеси з моря. Як забудований новий спальний район Одеси, який колись був популярним курортом. У статті використані архівні зйомки 2019 року.